MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jean-Pierr Dionnet, Jean-Claude Gal: Dobyvačné armády

Knihy

Jean-Pierr Dionnet, Jean-Claude Gal: Dobyvačné armády

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788025728604

Dobyvačné armády - Jean-Pierr Dionnet, Jean-Claude Gal Cyklus temných fantasy příběhů, který vzešel ze spolupráce scenáristy Jeana-Pierra Dionneta s kreslířem Jeanem- -Claudem Galem, se odehrává ve fiktivním barbarském dávnověku. Zatímco Dobyvačná vojska jsou řetězec mikropříběhů popisujících fantastický svět metodou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86318

Jaké má kniha
Dobyvačné armády
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Jean-Pierr Dionnet, Jean-Claude Gal: Dobyvačné armády

Specifikace Jean-Pierr Dionnet, Jean-Claude Gal: Dobyvačné armády

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 425 Kč

Cyklus temných fantasy příběhů, který vzešel ze spolupráce scenáristy Jeana-Pierra Dionneta s kreslířem Jeanem- -Claudem Galem, se odehrává ve fiktivním barbarském dávnověku. Zatímco Dobyvačná vojska jsou řetězec mikropříběhů popisujících fantastický svět metodou „najít celé moře v každé kapce vody“, Arnova pomsta a Arnův triumf jsou klasické příběhy typu „hrdinova cesta“ a nabízejí pád a vzestup mladého vládce v krutém světě plném nájezdníků a podlých intrik. Spolu s už vydanou Diosamante (Argo, 2018) navíc » ... a dál?

Produkt Jean-Pierr Dionnet, Jean-Claude Gal: Dobyvačné armády

Jean-Pierr Dionnet, Jean-Claude Gal: Dobyvačné armády - parametry

Název produktu: Jean-Pierr Dionnet, Jean-Claude Gal: Dobyvačné armády
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 425 Kč
Maximální cena: 568 Kč
Ušetríte až: 143 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dobyvačné armády - Jean-Pierr Dionnet, Jean-Claude Gal Cyklus temných fantasy příběhů, který vzešel ze spolupráce scenáristy Jeana-Pierra Dionneta s kreslířem Jeanem- -Claudem Galem, se odehrává ve fiktivním barbarském dávnověku. Zatímco Dobyvačná vojska jsou řetězec mikropříběhů popisujících fantastický svět metodou „najít celé moře v každé kapce vody“, Arnova pomsta a Arnův triumf jsou klasické příběhy typu „hrdinova cesta“ a nabízejí pád a vzestup mladého vládce v krutém světě plném nájezdníků a podlých intrik. Spolu s už vydanou Diosamante (Argo, 2018) navíc dostává český čtenář do rukou téměř kompletní dílo fenomenálního a bohužel předčasně zesnulého Jeana-Clauda Gala, jehož neuvěřitelná barokně rafinovaná kresba dodnes ohromuje čtenáře. Díla byla oslnivá už v původních černobílých vydáních; nynější skvěle kolorovaná edice je posunula ještě o stupeň výš. z kategorie Knihy | Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Komiksy od Argo naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Jean-Pierr Dionnet, Jean-Claude Gal: Dobyvačné armády

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.