Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jean-Paul Didierlaurent: Čtenář z vlaku v 6.27

Próza - beletrie

Jean-Paul Didierlaurent: Čtenář z vlaku v 6.27

Hodnocení: 1x
  • 5

Čtenář z vlaku v 6.27 - Jean-Paul Didierlaurent. Guylainu Vignollesovi je třicet šest let, je osamělý a nenávidí svou práci. Je naprosto nenápadný, nikdo by si ho patrně ani nevšiml, kdyby spolucestujícím z vlaku každé ráno nepředčítal několik stránek, které se mu večer předtím podařilo zachránit před záhubou. Jeho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88187
skladem

Jaké má kniha
Čtenář z vlaku v 6.27
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jean-Paul Didierlaurent: Čtenář z vlaku v 6.27 koupíte i tady

Specifikace Jean-Paul Didierlaurent: Čtenář z vlaku v 6.27

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 23 Kč

Guylainu Vignollesovi je třicet šest, je osamělý a nenávidí svou práci. Je naprosto nenápadný, nikdo by si ho patrně ani nevšiml, kdyby spolucestujícím z vlaku každé ráno nepředčítal několik stránek, které se mu večer předtím podařilo zachránit před záhubou. Jeho přáteli jsou hlídač, který komunikuje téměř výlučně ve verších, a bývalý kolega, který následkem nehody v práci ztratil svoje nohy a kousek po kousku je sbírá zpátky... Jednoho dne dostane Guylain ve vlaku nevšední nabídku a o něco později v něm také » ... a dál?

Produkt Jean-Paul Didierlaurent: Čtenář z vlaku v 6.27

Jean-Paul Didierlaurent: Čtenář z vlaku v 6.27 - parametry

Název produktu: Jean-Paul Didierlaurent: Čtenář z vlaku v 6.27
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 23 Kč
Maximální cena: 29 Kč
Ušetríte až: 6 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Čtenář z vlaku v 6.27 - Jean-Paul Didierlaurent. Guylainu Vignollesovi je třicet šest let, je osamělý a nenávidí svou práci. Je naprosto nenápadný, nikdo by si ho patrně ani nevšiml, kdyby spolucestujícím z vlaku každé ráno nepředčítal několik stránek, které se mu večer předtím podařilo zachránit před záhubou. Jeho přáteli jsou hlídač, který komunikuje téměř výlučně ve verších, a bývalý kolega, který následkem nehody v práci přišel o nohy a kousek po kousku je sbírá zpátky... Jednoho dne dostane Guylain ve vlaku nevšední nabídku a o něco později v něm také objeví USB, které jeho šedivému životu znovu dodá barvy. Tolik lze říct, aniž bychom toho o příběhu vyzradili příliš. Autor totiž čtenáři pravdu odkrývá postupně a nutno zdůraznit, že Čtenář z vlaku v 6.27 je jednou z mála nepředvídatelných výjimek. Bývá charakterizován jako „moderní pohádka“, a ačkoliv draka supluje kovová příšera živící se papírem, princ bydlí v kutlochu pod střechou se zlatou rybkou, která mu žádná přání neplní, a princeznu najde na místě, kde by ji ani náhodou nehledal, román zůstává hřejivým – a velmi poetickým – příběhem o laskavosti lidského srdce, důležitosti přátelství a lásky. „Fenomén ještě před vydáním.“ – Le Figaro „Ladění a ambice románu připomínají díla Borise Viana a Jeana-Pierra Jeuneta. Nepřetržitá práce s jazykem a vytříbený cit pro líčení netradičních a směšných situací zaručují přímo gurmánský požitek z četby.“ – L’Humanité „Čtenář z vlaku v 6.27 je naladěný na stejnou notu jako Amélie z Montmartru a S elegancí ježka a podmaní si tu část vašeho já, která se nepoddává osudu a ráda se nechá přesvědčit, že svět dokáže být kouzelný.“ – Elle Čtenář z vlaku v 6.27 - Jean-Paul Didierlaurent od nakladatelství EUROMEDIA GROUP, k.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.