Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jean-Paul Belmondo: Mých tisíc životů

Knihy

Jean-Paul Belmondo: Mých tisíc životů

Hodnocení: 3x
  • 4

Žil stejně rychle, jako řídil auta. Jean-Paul Belmondo a jeho autobiografie Mých tisíc životů vás provede osudem francouzské herecké legendy. Říkali o něm, že je nula, divný ksicht a šereda. Dle hereckých kapacit nikdy neměl držet v náručí žádnou ženu – na divadelních prknech ani ve filmu. Spletli se. Belmondo nakonec držel v náruči Sophii Loren, Ginu Lollobrigidu i Claudii Cardinal. Povypráví vám o všech svých vášních – herectví, boxu, autech i ženách. Ve stejně strhujícím tempu, jako žil. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 2.93
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Mých tisíc životů
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jean-Paul Belmondo: Mých tisíc životů koupíte i tady

Specifikace Jean-Paul Belmondo: Mých tisíc životů

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 239 Kč

Kniha – autor Jean-Paul Belmondo, 248 stran, česky, pevná s přebalem lesklá. Víc než jen autobiografie. Vyprávění o výjimečném a šťastném životě. „Těch tisíc životů uplynulo rychle, až příliš rychle – uběhly stejnou rychlostí, jakou jsem řídil auta.“ Nula! Divnej ksicht! Ohyzda! Takhle častovali Jeana-Paula Belmonda francouzské divadelní kapacity v jeho začátcích a směle mu prorokovali: „Nikdy nebude na divadelní scéně nebo ve filmu držet žádnou ženu v náručí.“ Nemohli se mýlit víc. Skončily v ní všechny » ... a dál?

Produkt Jean-Paul Belmondo: Mých tisíc životů

Jean-Paul Belmondo: Mých tisíc životů - parametry

Název produktu: Jean-Paul Belmondo: Mých tisíc životů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 314 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mých tisíc životů - Belmondo Jean-Paul „Těch tisíc životů uplynulo rychle, až příliš rychle– uběhly stejnou rychlostí, jakou jsem řídil auta.“ Víc než jen autobiografie. Vyprávění o výjimečném a šťastném životě. Nula! Divnej ksicht! Ohyzda! Takhle častovali Jeana-Paula Belmonda francouzské divadelní kapacity v jeho začátcích a směle mu prorokovali: „Nikdy nebude na divadelní scéně nebo ve filmu držet žádnou ženu v náručí.“ Nemohli se mýlit víc. Skončily v ní všechny krasavice světového filmu, včetně obávaných italských tygřic, jako byly Claudia Cardinálová, Sophia Lorenová a Gina Lollobrigida. V této osobité vzpomínkové knize Belmondo vypráví o svém šťastném dětství, o úporném boji, který vedl za svůj sen stát se hercem. O své životní vášni – boxu, rychlý autech, ztřeštěnostech a kaskadérských kouscích. O svých životních partnerkách a láskách, o milované rodině, o spolupráci s velikány filmu. Život se mu zdál snadný a zářivý i přes všechna dramata a kruté ztráty. Nejdůležitější pro něj bylo bavit se a hrát si. Byl přesvědčen, že komediant má velké privilegium: právo zachovat si mládí. Zůstat dítětem a vytvářet iluzi, libovat si v přítomném okamžiku. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Osobnosti | Herci a herečky | Zahraniční herci a herečky od PRÁH naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Jean-Paul Belmondo za výbuchy hromového smíchu vždy skrýval svá tajemství: svůj život, svá setkání, svou rodinu, své lásky, velkou radost i nejhlubší smutek. Nyní se Jean-Paul rozhodol, že bude vyprávět o všem: o svém dětství poznamenaném válkou, o odhodlané matce, o otcově ateliéru a o svých prvních láskách. Zavede nás do Alžíru, kde poněkud diletantsky prožíval základní vojenskou službu, pozve nás k barovým pultům v ulici Saint-Benoit, kde hýřil se svými životními kamarády.

Víc než jen autobiografie. Vyprávění o výjimečném a šťastném životě. Audioverze vzpomínek J. P. Belmonda vychází ve světové premiéře! Herec a dabér Jiří Krampol převzal dabing Jeana-Paula Belmonda po emigraci Jana Třísky na konci 70. let.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.