MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen jaz: Opráski sčeskí historje

Ostatní z kategorie knihy

jaz: Opráski sčeskí historje

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788024750255

Opráski sčeskí historje - jaz Znáte skutečné příběhy Cylira a Metojeda, Fridexe Falcskiho, Zmikunda Lucembruskiho nebo Dementa Kutwalda? Víte, jak se skutečně staly významné události historie českých zemí? Pokud si myslíte, že ano, OPRÁSKI SČESKÍ HISTORIE vám dokáží, že ne! Velikán českých dějin a ústřední postava ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86364
skladem

Jaké má kniha
Opráski sčeskí historje
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen jaz: Opráski sčeskí historje

Čerstvá hodnocení jaz: Opráski sčeskí historje

  • 5

Krikri83, 25. listopadu 2015

Jéé jak já jsem ráda, že jsem tuto knihu neminula...četla jsem ji cestou domů z knihovny, ale smála sem se tomu ještě dlouho potom, co jsem domů dorazila. Jen nevím, co si o mě mysleli lidi, co mě viděli, jak jdu po cestě a chechtám se jako smyslu zbavená....se stim smiř!


Specifikace jaz: Opráski sčeskí historje

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 127 Kč

Znáte skutečné příběhy Cylira a Metojeda, Fridexe Falcskiho, Zmikunda Lucembruskiho nebo Dementa Kutwalda? Víte, jak se skutečně staly významné události historie českých zemí? Pokud si myslíte, že ano, OPRÁSKI SČESKÍ HISTORIE vám dokáží, že ne! A pokud se vám to nelíbí, tak SE STIM SMIŘte! Oblíbený internetový komiks vychází v knižní podobě. Padesát nejoblíbenějších stripů a ještě něco navíc. ... a dál?

Produkt jaz: Opráski sčeskí historje

jaz: Opráski sčeskí historje - parametry

Název produktu: jaz: Opráski sčeskí historje
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 51 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Opráski sčeskí historje - jaz Znáte skutečné příběhy Cylira a Metojeda, Fridexe Falcskiho, Zmikunda Lucembruskiho nebo Dementa Kutwalda? Víte, jak se skutečně staly významné události historie českých zemí? Pokud si myslíte, že ano, OPRÁSKI SČESKÍ HISTORIE vám dokáží, že ne! Velikán českých dějin a ústřední postava oprásků Zmikund Lucembruski je v knize popisován takto: „Velmi schopní chlapík, žeje aš s poďivem, žeho Češi nemaj vůbec ráďi. Narosďíl ot ěho bráhci Valcava IV., coš bil oběktivňě magor. Po slavním taťinkovi to nemňel lechkí, a protože bil mlaší sin, zbili naněj jen Uhri.“ No, nekupte to! Za „nakradatelství Garda“ bychom chtěli poděkovat „historickímu ústafu“, že jsme byli vybráni z mnoha kandidátů a mohli jsme tento cenný klenot české literatury, vyskytující se doposud pouze na sociálních sítích, vydat knižně. A pokud se vám to nelíbí, tak SE STIM SMIŘte! z kategorie Knihy | Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Komiksy | Opráski sčeskí historje od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Opráski sčeskí historje jsou krátké komiksy (stripy) postavené na reálném historickém základu, který někdy doplňuje vykonstruovaná pointa. Správná gramatika v nich jde stranou, velký prostor naopak dostává specifický a často nekorektní humor. Z těchto důvodů mají Opráski sčeskí historje jak mnoho fanoušků, tak i odpůrců. Poprvé se na facebooku objevily v listopadu 2012 a od té doby počet jejich fanoušků stále stoupá. Je nejvyšší čas, aby postavičky jako Cyril a Metojed, Premisl Autokar II., Zmikund Lucemburski nebo Dement Kutwald našly další příznivce na knižních stránkách. Opráski sčeskí historje - Jaz od authora Jaz a nakladatelství v kategorii Komiksy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Recenze jaz: Opráski sčeskí historje

Krikri83, 25. listopadu 2015Jéé jak já jsem ráda, že jsem tuto knihu neminula...četla jsem ji cestou domů z knihovny, ale smála sem se tomu ještě dlouho potom, co jsem domů dorazila. Jen nevím, co si o mě mysleli lidi, co mě viděli, jak jdu po cestě a chechtám se jako smyslu zbavená....se stim smiř!
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro jaz: Opráski sčeskí historje

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.