MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Komiksy » Srovnání cen jaz: Opráski sčeskí historje 2

Komiksy

jaz: Opráski sčeskí historje 2

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788024752204

1 Legalizace – Vilém Čok 2 Na Náměstí – Barbara Chybová, Petr Ryšavý 3 Karel A Borg – Henrich Šiška, Oldřich Smysl 4 Síň Králů I. – Henrich Šiška, Jakub Šlégr, Ondřej Izdný, Radim Schwab, Vilém Čok 5 Grgh – Petr Kolář 6 Síň Králů II. – Henrich Šiška, Jakub Šlégr, Ondřej Izdný, Radim Schwab, Vilém Čok 7 Jatka – Petr ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86364
skladem

Jaké má kniha
Opráski sčeskí historje 2
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen jaz: Opráski sčeskí historje 2

Specifikace jaz: Opráski sčeskí historje 2

Kategorie Komiksy
Nejnižší cena 127 Kč

A UŠ JE TO TADI! Druhý díl oblíbeného internetového komiksu přináší to nejvtipnější z české historie. Že je ještě neznáte? Tak to se budete divit! Nové příběhy Zmikunda Lucembruskiho, Jana Žižly, ale také Marie Terezje nebo Anežky České vás nejen pobaví, ale i poučí. A pokud se vám to nelíbí, pak SE STIM SMIŘte. ... a dál?

Produkt jaz: Opráski sčeskí historje 2

jaz: Opráski sčeskí historje 2 - parametry

Název produktu: jaz: Opráski sčeskí historje 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 51 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

1 Legalizace – Vilém Čok 2 Na Náměstí – Barbara Chybová, Petr Ryšavý 3 Karel A Borg – Henrich Šiška, Oldřich Smysl 4 Síň Králů I. – Henrich Šiška, Jakub Šlégr, Ondřej Izdný, Radim Schwab, Vilém Čok 5 Grgh – Petr Kolář 6 Síň Králů II. – Henrich Šiška, Jakub Šlégr, Ondřej Izdný, Radim Schwab, Vilém Čok 7 Jatka – Petr Ryšavý 8 String & Efine – Josef Vojtek, Markéta Procházková 9 Král Králů – Daniel Landa, Josef Vojtek 10 My Se Zlobíme! – Henrich Šiška, Radim Schwab 11 U Skřítků – Josef Vojtek, Petr Kolář 12 TU-THA-KHA – Petr Kolář 13 Jatka II. – Barbara Chybová, Petr Ryšavý 14 Co Dělat?? – Henrich Šiška, Vilém Čok 15 STÁT – Oldřich Smysl 16 Smrt Illy – Jakub Šlégr 17 Propast – Ondřej Izdný Rocková opera Daniela Landy se již od počátku zcela vymanila z veškeré domácí muzikálové produkce, když se před překvapeným premiérovým publikem odehrálo nedokončené dílo. Přesto sklidilo ovace a účastníci premiéry se shodli na tom, že jde o zcela mimořádný počin. Divadlo Broadway

hraje Klíč králů i v další sezóně a v souvislosti s tím vychází toto CD. Silný fantasy příběh o tom, co všechno se strhne po té, co ve Městě středů vyschne jediný pramen vody, prolnul Daniel Landa písničkami, které mají textovou zralost a melodickou přitažlivost. Podtrhuje je i pěvecký výkon Daniela Landy, Josefa Vojtka, Petra Koláře, Viléma Čoka a mnoha dalších. Autor : jaz, Víte, jak akademik Wichtrle vybádal kontaktní čočky? A proč Marie Terezie zavedla školní docházku? Pokud si myslíte, že ano, OPRÁSKI SČESKÍ HISTORJE vám dokáží, že ne. Druhý díl oblíbeného komiksu přináší 55 stripů známých z internetu, 10 oblíbených postaviček s vtipným komentářem autora, ale také čtyři úplně nové opráski. To je dohromady spousta zábavy a poučení. Pokud je ještě neznáte, pak se připravte na místy nekorektní humor, zkomolenou češtinu, zástupy fanoušků a neméně početnou skupinu odpůrců. Oprásky už také získaly mnohá ocenění. Například Křišťálovou lupu 2013 a mají také výstavu v Národním muzeu. První díl knižního vydání byl nominován na ocenění Český bestseller roku 2013, druhý pak na Český bestseller za rok 2014 v kategorii Komiksy. Druh sortimentu : Kniha, Opráski sčeskí historje 2, Jazyk : Čeština, Počet stran : 72 Opráski sčeskí historje 2 - jaz A UŠ JE TO TADI! Druhý díl oblíbeného internetového komiksu přináší to nejvtipnější z české historie. Že je ještě neznáte? Tak to se budete divit! Nové příběhy Zmikunda Lucembruskiho, Jana Žižly, ale také Marie Terezje nebo Anežky České vás nejen pobaví, ale i poučí. A pokud se vám to nelíbí, pak SE STIM SMIŘte. z kategorie Knihy | Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Komiksy | Opráski sčeskí historje od Grada naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro jaz: Opráski sčeskí historje 2

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.