MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen jaz: Opráski sčeskí historje – specjál

Knihy pro děti a mládež

jaz: Opráski sčeskí historje – specjál

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 9788024756592

Opráski sčeskí historje - jaz Malá ochunávka textu z knihy "Opráski sčeskí historje - specjál" k výročí upálení mistra Jana. O Husovi: "Huz z malí jihučezkí vesňice sdánlivje nemoch sahad Zmikundovi hiztorickím vísnamem aňi po ocas. Pag ale šlápnul pár lidem na kuří voko a diš chťěli, abi sťim přeztal, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.97101
skladem

Jaké má kniha
Opráski sčeskí historje..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme jaz: Opráski sčeskí historje – specjál

Nejlevnější nabídky

Specifikace jaz: Opráski sčeskí historje – specjál

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 118 Kč

Malá ochunávka textu z knihy "Opráski sčeskí historje - specjál" k výročí upálení mistra Jana. O Husovi: Huz z malí jihučezkí vesňice sdánlivje nemoch sahad Zmikundovi hiztorickím vísnamem aňi po ocas. ... a dál?

Produkt jaz: Opráski sčeskí historje – specjál

jaz: Opráski sčeskí historje – specjál - parametry

Název produktu: jaz: Opráski sčeskí historje – specjál
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 118 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Opráski sčeskí historje - jaz Malá ochunávka textu z knihy "Opráski sčeskí historje - specjál" k výročí upálení mistra Jana. O Husovi: "Huz z malí jihučezkí vesňice sdánlivje nemoch sahad Zmikundovi hiztorickím vísnamem aňi po ocas. Pag ale šlápnul pár lidem na kuří voko a diš chťěli, abi sťim přeztal, ešťě se na ňem točil potpadkem. Ěho návrch na zlebčeňí procesů f církvi spojění ze sefektivňěním hospodaření nebil přijad s nadčeňím a fkoztňici s ňím doslova pohořel." A nemůže chybět ani rod Lucembruků: "Nejvječí žkoda ě, žese Válcaf IV. naroďil přet Zmikundem. Mňělto sice složití po anbicijozňím taťikovi, ael objěgtivňě magor. Můšete se snažid jak hcete, ael diš kalíte prvňí ligu, ženu vám zakoucne pes a házíte černopdrelňíki s mostu do Vltavi, neňí ďivu, že liďi sou kabku nervosňí. V říši jim prdli nervi a sesaďili Válcafa s trůnu. F Čecháh ofšem vidršel kralovad neš ho terfil šlag." z kategorie Knihy | Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Komiksy | Opráski sčeskí historje od Grada naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Opráskový specjál k výročí upálení mistra Jana Husa přináší nová fakta a neznámé skutečnosti ze života nejen této významné osobnosti. Můžete se těšit na paralelní životopisy mistra Jana a Zikmunda Lucemburského a pikantní historická fakta ze života Karla IV. i jeho synů. Vědci z Histrickího ústafu vám předkládají historické novinky, jak je ještě neznáte. Prostě všechno je jinak. SE STIM SMIŘ! Zmikund vs. Huz – paralenní žitovopisi Malá ochunávka textu z knihy „Opráski sčeskí historje – specjál“ k výročí upálení mistra Jana. O Husovi: "Huz z malí jihučezkí vesňice sdánlivje nemoch sahad Zmikundovi hiztorickím vísnamem aňi po ocas.


Přidat recenzi pro jaz: Opráski sčeskí historje – specjál

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.