Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jaroslava Roubíčková: Test 3F

Knihy

Jaroslava Roubíčková: Test 3F

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace o ekologii mikroorganismů u nás vychází v knižní podobě poprvé. Formou ilustrovaného lexikonu popisuje vlastnosti mnoha důležitých druhů a rodů mikroorganismů nejen ve vztahu k jejich přírodnímu prostředí, ale také k samotnému člověku. Tyto mikroskopické organismy jsou rovněž představeny z hlediska ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Test 3F
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslava Roubíčková: Test 3F koupíte i tady

Specifikace Jaroslava Roubíčková: Test 3F

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 489 Kč

Dysartrie je motorická neurogenní porucha řeči, která vznikne na podkladě postižení centrálního a/nebo periferního nervového systému. Test 3F hodnotí sílu a rozsah řečové poruchy dospělého pacienta po ... a dál?

Produkt Jaroslava Roubíčková: Test 3F

Jaroslava Roubíčková: Test 3F - parametry

Název produktu: Jaroslava Roubíčková: Test 3F
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 489 Kč
Maximální cena: 525 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace o ekologii mikroorganismů u nás vychází v knižní podobě poprvé. Formou ilustrovaného lexikonu popisuje vlastnosti mnoha důležitých druhů a rodů mikroorganismů nejen ve vztahu k jejich přírodnímu prostředí, ale také k samotnému člověku. Tyto mikroskopické organismy jsou rovněž představeny z hlediska lékařského, přírodovědeckého a zemědělského, včetně jejich technologického využití. Kniha pojednává nejen o negativním významu mikrobů jako původců různých nemocí člověka, zvířat a chorob rostlin, ale zdůrazňuje i jejich pozitivní úlohu v mnoha základních procesech na naší Zemi, včetně podílu na vývoji složitějších forem jiných organismů. V této souvislosti jsou v textu předloženy různé hypotézy vzniku života na Zemi. Lexikon, bohatě ilustrovaný mikrofotografiemi a perokresbami, může sloužit jako doporučená nebo pomocná literatura pro studenty gymnázií a některých dalších středních škol, dále pak pro vysokoškolské studenty biologických, farmaceutických, lékařských, pedagogických, přírodovědeckých a zemědělských fakult příslušných vysokých škol a univerzit. Užitečné informace v ní najdou pracovníci různých ekologických, mikrobiologických a zemědělských laboratoří specifického zaměření, ale i odborná veřejnost se zájmem o různé aspekty a otázky z biologie a ekologie mikroorganismů. (dysartrický profil) Dysartrie je motorická neurogenní porucha řeči, která vznikne na podkladě postižení centrálního a/nebo periferního nervového systému. Test 3F hodnotí sílu a rozsah řečové poruchy dospělého pacienta postiženého dysartrií. Je určen především klinickým logopedům a foniatrům. Může však posloužit i speciálním pedagogům a ostatním zdravotníkům, kteří s pacienty s touto poruchou řeči přicházejí do kontaktu. Test tvoří tři samostatné oddíly: F1 - faciokineze (zaměřuje se na činnost artikulačních svalů), F2 - fonorespirace (zabývá se dýcháním, funkcí hlasivek a vzájemnou fonorespirační koordinací), F3 - fonetika (věnuje se mluvní stránce sledovaných projevů). Test 3F vyšel poprvé v tištěné podobě v letech 1996 a 1997. Na přání odborné veřejnosti nyní vychází v nové, přepracované podobě, doplněný o elektronickou verzi na CD. Jde o třetí doplněné a přepracované vydání testu k hodnocení síly a rozsahu řečové poruchy dospělého pacienta postiženého dysartrií. Testová baterie se skládá ze tří samostatných oddílů: F 1 - faciokineze (činnost artikulačních svalů), F 2 - fonorespirace (dýchání, činnost hlasivek, fonorespirační koordinace), F 3 - fonetika (mluvní stránka sledovaných projevů). Test obsahuje manuál, diagnostickou a textovou přílohu. Neobsahuje CDAutorka: Roubíčková Autor knihy Jaroslava Roubíčková, Jiří Hedánek, Vydavatelstvo Galén, , Dysartrický profil. Druhé, doplněné a přepracované vydání


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.