Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jaroslava Pfeilerová: Cestovní náhrady podle zákoníku práce - Praktický průvodce 2019

Knihy

Jaroslava Pfeilerová: Cestovní náhrady podle zákoníku práce - Praktický průvodce 2019

Hodnocení: 0x
  • 4

ANAG Cestovní náhrady podle zákoníku práce – praktický průvodce 2019 - Jaroslava Pfeilerová Publikace obsahuje komentář k sedmé části zákoníku práce, ve které jsou upraveny povinnosti zaměstnavatele k náhradám výdajů v souvislosti s výkonem práce.Cestovní náhrady prakticky od A do ZJednotlivá zákonná ustanovení jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.57053
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Cestovní náhrady podle ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Jaroslava Pfeilerová: Cestovní náhrady podle zákoníku práce - Praktický průvodce 2019

Specifikace Jaroslava Pfeilerová: Cestovní náhrady podle zákoníku práce - Praktický průvodce 2019

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 247 Kč

Kniha - autor Jaroslava Pfeilerová, 200 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá. Publikace obsahuje komentář k sedmé části zákoníku práce, ve které jsou upraveny povinnosti zaměstnavatele k náhradám výdajů v souvislosti s výkonem práce. Cestovní náhrady prakticky od A do Z Jednotlivá zákonná ustanovení jsou čtenáři přiblížena také v příkladech a odpovědích na související dotazy. V publikaci jsou podrobně popsány povinnosti zaměstnavatele při poskytování cestovních náhrad, práva zaměstnanců, dobrovolná » ... a dál?

Produkt Jaroslava Pfeilerová: Cestovní náhrady podle zákoníku práce - Praktický průvodce 2019

Jaroslava Pfeilerová: Cestovní náhrady podle zákoníku práce - Praktický průvodce 2019 - parametry

Název produktu: Jaroslava Pfeilerová: Cestovní náhrady podle zákoníku práce - Praktický průvodce 2019
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 247 Kč
Maximální cena: 294 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

ANAG Cestovní náhrady podle zákoníku práce – praktický průvodce 2019 - Jaroslava Pfeilerová Publikace obsahuje komentář k sedmé části zákoníku práce, ve které jsou upraveny povinnosti zaměstnavatele k náhradám výdajů v souvislosti s výkonem práce.Cestovní náhrady prakticky od A do ZJednotlivá zákonná ustanovení jsou čtenáři přiblížena také v příkladech a odpovědích na související dotazy. V publikaci jsou podrobně popsány povinnosti zaměstnavatele při poskytování cestovních náhrad, práva zaměstnanců, dobrovolná plnění, poskytování cestovních náhrad jednatelům a ostatním členům orgánů právnických osob, cizincům, ale také postupy při daňovém posouzení poskytnutých náhrad z hlediska zaměstnavatele i z hlediska zaměstnance. Nejčastější pochybení a možné sankceČtenáři jsou upozorněni na nejčastější pochybení, která se v této oblasti vyskytují, možné sankce kontrolních orgánů a na související judikaturu. Pro koho je kniha určena?Publikace je určena pro zaměstnavatele v podnikatelské i v nepodnikatelské sféře, pro zaměstnance, ekonomy a účetní, ale i pro manažery a vedoucí pracovníky, protože právě vedoucí zaměstnanci odpovídají za dodržování právních předpisů. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Ekonomie | Účetnictví od ANAG naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Jaroslava Pfeilerová: Cestovní náhrady podle zákoníku práce - Praktický průvodce 2019

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.