Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaroslava Kadeřábková, Jitka Peková: Územní samospráva - udržitelný rozvoj a finance

Učebnice/Odborná literatura

Jaroslava Kadeřábková, Jitka Peková: Územní samospráva - udržitelný rozvoj a finance

Hodnocení: 1x
  • 4

Územní samospráva - udržitelný rozvoj a finance - Jaroslava Kadeřábková, Jitka Peková . Publikace je věnována obsáhlému a velmi významnému tématu – územní samosprávě ve vztahu k udržitelnému rozvoji a financování. Jde o téma průřezové, dotýká se proto řady odborných specializací, které v rámci dané odborné oblasti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslava Kadeřábková, Jitka Peková: Územní samospráva - udržitelný rozvoj a finance koupíte i tady

Specifikace Jaroslava Kadeřábková, Jitka Peková: Územní samospráva - udržitelný rozvoj a finance

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 428 Kč

Publikace je věnována obsáhlému a velmi významnému tématu – územní samosprávě ve vztahu k udržitelnému rozvoji a financování. Jde o téma průřezové, dotýká se proto řady odborných specializací, které v ... a dál?

Produkt Jaroslava Kadeřábková, Jitka Peková: Územní samospráva - udržitelný rozvoj a finance

Jaroslava Kadeřábková, Jitka Peková: Územní samospráva - udržitelný rozvoj a finance - parametry

Název produktu: Jaroslava Kadeřábková, Jitka Peková: Územní samospráva - udržitelný rozvoj a finance
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 428 Kč
Maximální cena: 555 Kč
Ušetríte až: 127 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Územní samospráva - udržitelný rozvoj a finance - Jaroslava Kadeřábková, Jitka Peková . Publikace je věnována obsáhlému a velmi významnému tématu – územní samosprávě ve vztahu k udržitelnému rozvoji a financování. Jde o téma průřezové, dotýká se proto řady odborných specializací, které v rámci dané odborné oblasti spolupůsobí a podílejí se na dosahování konečného výsledku. V knize je probrána řada aspektů a úrovní procesů řízení v dané odborné oblasti a tím získává text celkově vysokou užitnou hodnotu. Problematika managementu ve správě je velmi rozvinuta v zemích, jako jsou Velká Británie nebo Francie. U nás však dosud zůstávala, ke škodě rozvoje celé země, popelkou. Z recenze doc. PhDr. Luďka Kolmana, CSc. Publikace představuje soubor nejdůležitějších teoretických poznatků z oblasti regionálního rozvoje, jež vycházejí jednak z předchozích prací renomovaných autorů a zejména z vlastního dlouhodobě prováděného výzkumu. Z uvedených poznatků by se mělo vycházet při praktické realizaci rozvoje mikroregionů. Publikace je určena jednak pro odborné pracovníky ve veřejné správě, jednak pro studenty příslušných škol a jejich studijních oborů. Z recenze doc. Ing. Jaroslava Pilného, CSc. Územní samospráva - udržitelný rozvoj a finance - Jaroslava Kadeřábková, Jitka Peková od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.