Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaroslava Justová: Matematika pro 5. ročník ZŠ, jednodílná

Učebnice/Odborná literatura

Jaroslava Justová: Matematika pro 5. ročník ZŠ, jednodílná

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice pro vzdělávací obor Matematika a její aplikace. Od 1. září 2013 se podle upraveného RVP ZV přesouvá počáteční učivo o zlomcích a desetinných číslech z 6. ročníku na 1. stupeň ZŠ. Rádi bychom Vás upozornili, že toto učivo je součástí stávajících učebnic matematiky ALTER. Až dosud bylo označeno jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslava Justová: Matematika pro 5. ročník ZŠ, jednodílná koupíte i tady

Specifikace Jaroslava Justová: Matematika pro 5. ročník ZŠ, jednodílná

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 103 Kč

Úlohy ze stávající trojdílné učebnice byly téměř beze změn zařazeny do učebnice jednodílné. Ceny a některé reálie v zadáních byly aktualizovány. Učebnice odpovídá požadavkům RVP ZV. ... a dál?

Produkt Jaroslava Justová: Matematika pro 5. ročník ZŠ, jednodílná

Jaroslava Justová: Matematika pro 5. ročník ZŠ, jednodílná - parametry

Název produktu: Jaroslava Justová: Matematika pro 5. ročník ZŠ, jednodílná
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 103 Kč
Maximální cena: 125 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice pro vzdělávací obor Matematika a její aplikace. Od 1. září 2013 se podle upraveného RVP ZV přesouvá počáteční učivo o zlomcích a desetinných číslech z 6. ročníku na 1. stupeň ZŠ. Rádi bychom Vás upozornili, že toto učivo je součástí stávajících učebnic matematiky ALTER. Až dosud bylo označeno jako rozšiřující, nyní se stává učivem základním. Úlohy ze stávající trojdílné učebnice byly téměř beze změn zařazeny do učebnice jednodílné. Ceny a některé reálie v zadáních byly aktualizovány. Učebnice odpovídá požadavkům RVP ZV. Matematika pro 5. ročník ZŠ, jednodílná - Jaroslava Justová. Cyklicky opakuje probrané učivo. Zabývá se oborem čísel do milionu a důsledně se při tom opírá o názor. Vede k zdokonalení návyků při rýsování (rovnoběžky, kolmice, trojúhelník). Matematika pro 5. ročník ZŠ, jednodílná - Jaroslava Justová od nakladatelství v kategorii Matematika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Úlohy ze stávající trojdílné učebnice byly téměř beze změn zařazeny do učebnice jednodílné.

Ceny a některé reálie v zadáních byly aktualizovány.

Učebnice odpovídá požadavkům RVP ZV.

Jejím samostatně prodejným doplňkem je dvojdílný pracovní sešit a Klíč s výsledky úloh.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.