Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jaroslava Justová: Matematika pro 5. ročník ZŠ 1.díl

Knihy

Jaroslava Justová: Matematika pro 5. ročník ZŠ 1.díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice pro vzdělávací obor Matematika a její aplikace. od 1. září 2013 se podle upraveného RVP ZV přesouvá počáteční učivo o zlomcích a desetinných číslech z 6. ročníku na 1. stupeň ZŠ. Rádi bychom Vás upozornili, že toto učivo je součástí stávajících učebnic matematiky ALTER. Až dosud bylo označeno jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79199
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jaroslava Justová: Matematika pro 5. ročník ZŠ 1.díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 49 Kč

Učebnice pro vzdělávací obor Matematika a její aplikace. od 1. září 2013 se podle upraveného RVP ZV přesouvá počáteční učivo o zlomcích a desetinných číslech z 6. ročníku na 1. stupeň ZŠ. Rádi bychom Vás upozornili, že toto učivo je součástí stávajících učebnic matematiky ALTER. Až dosud bylo označeno jako rozšiřující, nyní se stává učivem základním. Obsahuje opakování učiva 4. ročníku a dále např. písemné násobení a dělení, jednoduché i složené slovní úlohy, porovnání rozdílem, porovnání podílem, převody » ... a dál?

Produkt Jaroslava Justová: Matematika pro 5. ročník ZŠ 1.díl

Jaroslava Justová: Matematika pro 5. ročník ZŠ 1.díl - parametry

Název produktu: Jaroslava Justová: Matematika pro 5. ročník ZŠ 1.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 49 Kč
Maximální cena: 49 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice pro vzdělávací obor Matematika a její aplikace. od 1. září 2013 se podle upraveného RVP ZV přesouvá počáteční učivo o zlomcích a desetinných číslech z 6. ročníku na 1. stupeň ZŠ. Rádi bychom Vás upozornili, že toto učivo je součástí stávajících učebnic matematiky ALTER. Až dosud bylo označeno jako rozšiřující, nyní se stává učivem základním. Obsahuje opakování učiva 4. ročníku a dále např. písemné násobení a dělení, jednoduché i složené slovní úlohy, porovnání rozdílem, porovnání podílem, převody jednotek měr.  Geometrie se zabývá rýsováním kružnic, rovnoběžek a různoběžek, zařazeny jsou konstrukční úlohy. V učebnici se procvičuje a opakuje učivo v oboru přirozených čísel, počítání s jednotkami délky, hmotnosti a času. Součástí je i propedeutika zlomků. Učebnice v maximální míře využívá názornost a aktivní přístupy žáků k výuce. Matematika 5.ročník 1.díl - ALTER - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu matná - 64 str. - ISBN: 978-80-7245-212-5 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.