Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jaroslava Budíková Je vaše dítě připraveno do první třídy?

Knihy naučná literatura

Jaroslava Budíková Je vaše dítě připraveno do první třídy? cena od 0 Kč

Jaroslava Budíková Je vaše dítě připraveno do první třídy?

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha je určena rodičům, kteří připravují své dítě na velkou změnu v životě celé rodiny – zahájení školní docházky. Pomáhá rodičům budoucího školáka dokonale poznat, lépe porozumět jeho chování a zjistit, zda je pro první třídu zralý. Kniha je zároveň přínosná i pro učitelky mateřských škol, které se také významnou ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Jaroslava Budíková Je vaše dítě připraveno do první třídy? - parametry

Název produktu: Jaroslava Budíková Je vaše dítě připraveno do první třídy?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je určena rodičům, kteří připravují své dítě na velkou změnu v životě celé rodiny – zahájení školní docházky. Pomáhá rodičům budoucího školáka dokonale poznat, lépe porozumět jeho chování a zjistit, zda je pro první třídu zralý. Kniha je zároveň přínosná i pro učitelky mateřských škol, které se také významnou měrou podílejí na přípravě dítěte na školu. Dozvíte se: - jaký temperament má vaše dítě - jak dítě motivovat a posilovat jeho sebedůvěru - jak se dítě učí pravidlům komunikace - co je pro školní zralost směrodatné - jaké druhy inteligence a styly učení existují - co přináší dětem počítač a televize - co je to integrace a pro koho je určena - jaké existují typy škol a školních programů - co je důležité vědět při výběru školy - jaké jsou nejčastější poruchy učení - a mnoho dalšího Kniha je doplněna kapitolou s náměty her a cvičení, které autorky doporučují s dítětem provádět a rozvíjet tak jeho vnímání, komunikaci, motoriku, řeč aj. Celý text knihy a zejména testy a cvičení jsou

doplněny půvabnými ilustracemi, které mohou sloužit jako omalovánky. Velmi důležitou součástí knihy je obsáhlý adresář pedagogicko – psychologických poraden, speciálních center, pedagogických center, dys-center a některých pomáhajících a svépomocných skupin. Autorky vám na příkladech, testech a praktických cvičeních pomohou zjistit, zda je vaše dítě dostatečně připraveno na vstup do školy. Také vám poradí, co je pro školní zralost podstatné. Umí vaše dítě správně mluvit? Má dostatečnou slovní zásobu? Jak dlouho se dokáže soustředit? Za jakých podmínek se dítě nejlépe učí? Na tyto a mnoho dalších otázek získáte potřebné odpovědi i rady jak danou oblast ještě více zlepšovat. Autor : Pavla Kuncová, Jaroslava Budíková, Patricie Krušinová, Druh sortimentu : Kniha, Je vaše dítě připraveno do první třídy?, Jazyk : Čeština, Počet stran : 158 Je vaše dítě přip.do prvn.tř.? - co potřebuje budoucí prvňáček umět a znát - Edice: Rozvoj osobnosti - COMPUTER PRESS - Jazyk: C


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.