Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jaroslav Zhouf: Sbírka testových úloh k maturitě z matematiky

Knihy

Jaroslav Zhouf: Sbírka testových úloh k maturitě z matematiky

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Sbírka ze všech témat středoškolské matematiky. V první části je uvedeno zadání 300 úloh z devíti tematických celků. Z toho asi dvě třetiny tvoří úlohy uzavřené a jednu třetinu úlohy otevřené. Jsou mezi nimi úlohy, které na první pohled vypadají netradičně. Autorům šlo o to, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Zhouf: Sbírka testových úloh k maturitě z matematiky koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Zhouf: Sbírka testových úloh k maturitě z matematiky

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 107 Kč

Sbírka ze všech témat středoškolské matematiky. V první části je uvedeno zadání 300 úloh z devíti tematických celků. Z toho asi dvě třetiny tvoří úlohy uzavřené a jednu třetinu úlohy otevřené. Jsou ... a dál?

Produkt Jaroslav Zhouf: Sbírka testových úloh k maturitě z matematiky

Jaroslav Zhouf: Sbírka testových úloh k maturitě z matematiky - parametry

Název produktu: Jaroslav Zhouf: Sbírka testových úloh k maturitě z matematiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 107 Kč
Maximální cena: 138 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Sbírka ze všech témat středoškolské matematiky.

V první části je uvedeno zadání 300 úloh z devíti tematických celků. Z toho asi dvě třetiny tvoří úlohy uzavřené a jednu třetinu úlohy otevřené. Jsou mezi nimi úlohy, které na první pohled vypadají netradičně. Autorům šlo o to, aby žáci předvedli nejen mechanické postupy, které se v hodinách matematiky naučili, ale aby také dokázali analyzovat poněkud neobvykle zadané úlohy, při jejichž řešení mohou použít známé metody.

V jednotlivých tematických celcích jsou úlohy rozděleny na uzavřené a otevřené. U obou typů jsou nejprve uvedeny úlohy pro základní úroveň a pak úlohy pro úroveň vyšší. Jejich řazení je od nejjednodušších k náročnějším.

Některé úlohy se mohou zdát hodně náročné. Autoři nepředpokládají, že takové úlohy budou ve větší míře předmětem maturitní zkoušky. Uvádějí je jako přípravný materiál, na kterém může student zjistit své současné znalosti a dovednosti.

Ve druhé části sbírky je uvedeno řešení všech úloh. Pro uzavřené úlohy je uvedena správná odpověď a stručné řešení. Řešení otevřených úloh je podrobné, zhruba takové, jaké by mělo být v maturitní práci žáků.

Závěrečnou část tvoří dva testy, jeden je pro základní úroveň, druhý pro úroveň vyšší. Podrobnější informace k oběma testům jsou uvedeny přímo u jejich zadání. Zařazeno je také podrobné vyřešení obou testů.

Sbírka je vhodným studijním materiálem pro budoucí maturanty. Lze ji také využít při přípravě k přijímacím zkouškám na vysoké školy.

OBSAH:

Zadání úloh 1 Číselné množiny 2 Algebraické výrazy 3 Rovnice a nerovnice 4 Funkce 5 Posloupnosti 6 Planimetrie 7 Stereometrie 8 Analytická geometrie 9 Kombinatorika, pravděpodobnost, statistika Řešení úloh 1 Číselné množiny 2 Algebraické výrazy 3 Rovnice a nerovnice 4 Funkce 5 Posloupnosti 6 Planimetrie 7 Stereometrie 8 Analytická geometrie 9 Kombinatorika, pravděpodobnost, statistika Testy Test Z (základní úroveň) Test V (vyšší úroveň) Řešení testu Z Řešení testu V


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.