Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jaroslav Wagner: Měření výkonnosti

Knihy naučná literatura

Jaroslav Wagner: Měření výkonnosti

Hodnocení: 2x
  • 4

Co vlastně znamená ono magické slovo "výkonnost"? Proč a pro koho měříme výkonnost firmy, divize, zakázky nebo manažerů či zaměstnanců, kteří jsou za výkonnost odpovědní? Jaký je vztah výkonnosti k času? Jak efektivně vytvořit, využívat a rozvíjet systém informací, které nám ukážou, jak jsme efektivní? Tato ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Měření výkonnosti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Wagner: Měření výkonnosti koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Wagner: Měření výkonnosti

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 337 Kč

Co vlastně znamená ono magické slovo "výkonnost"? Proč a pro koho měříme výkonnost firmy, divize, zakázky nebo manažerů či zaměstnanců, kteří jsou za výkonnost odpovědní? Jaký je vztah výkonnosti k ča ... a dál?

Produkt Jaroslav Wagner: Měření výkonnosti

Jaroslav Wagner: Měření výkonnosti - parametry

Název produktu: Jaroslav Wagner: Měření výkonnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 337 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 62 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Co vlastně znamená ono magické slovo "výkonnost"? Proč a pro koho měříme výkonnost firmy, divize, zakázky nebo manažerů či zaměstnanců, kteří jsou za výkonnost odpovědní? Jaký je vztah výkonnosti k času? Jak efektivně vytvořit, využívat a rozvíjet systém informací, které nám ukážou, jak jsme efektivní? Tato kniha vám pomůže najít odpovědi na tyto - zdánlivě jednoduché - otázky. Mapuje progresivní vývojové trendy v oblasti měření výkonnosti posledních desetiletí a propojuje pohledy všech, kdo informace o výkonnosti využívají, poskytují i analyzují. Je tak určena jak manažerům odpovědným za řízení výkonnosti, tak controllingovým pracovníkům, podnikovým konzultantům i studentům manažersky orientovaných vysokých škol. Autor publikace, působící na Katedře manažerského účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze, se věnuje problematice měření výkonnosti již více než 10 let a přednáší o ní na řadě vzdělávacích i vědeckých konferencí a seminářů. Ing. Jaroslav Wagner, Ph.D. Jaroslav Wagner absolvoval magisterské i doktorské studium na Vysoké škole ekonomické v Praze. V současné době působí jako odborný asistent na Katedře manažerského účetnictví VŠE v Praze, kde se věnuje pedagogické i výzkumné činnosti v oblastech manažerského a nákladového účetnictví, controllingu a měření výkonnosti. Protože jeho ústředním profesním posláním i zájmem je pedagogická a lektorská činnost, vyučuje též v kurzech celoživotního vzdělávání pro řadu profesních a vzdělávacích organizací. Problematice měření výkonnosti se věnuje již více než deset let. Jaroslav Wagner je spoluautorem učebnice Nákladové a manažerské účetnictví. Jako člen autorského kolektivu pod vedením prof. Krále se podílel na 2. vydání učebnice Manažerské účetnictví. S příspěvky vystupuje na řadě tuzemských i mezinárodních konferencí a svými články přispívá do odborných časopisů. Z obsahu O autorovi 9 Slovo recenzenta 10 Předmluva 13 1 K pojetí výkonnosti 17 1.1 Co znamená "výkonnost" 17 1.1.1 Definice výkonnosti 17 1.1.2 Pojetí výkonnosti u vlaštovek a manažerů 17 1.1.3 Specifika v pojetí výkonnosti u organizací 21 1.2 Výkonnost a prospěch 23 1.2.1 Čí prospěch je významný? 24 1.2.2 V jakém čase je prospěch významný? 27 1.2.3 Jaké formy prospěchu jsou významné? 30 1.3 Koncepční otázky pro měření výkonnosti 32 1.4 Úvaha na závěr jako přívažek: Výkonnost organizace s přívlastkem, či bez něj? 33 2 Měření výkonnosti jako proces 35 2.1 Měření - cesta k získání informace 35 2.1.1 Funkce měření 35 2.1.2 Fáze v procesu měření 36 2.1.3 Účinnost procesu měření výkonnosti 38 2.2 Základní pojmy v procesu měření výkonnosti 39 2.3 Měrné veličiny pro měření výkonnosti 41 2.3.1 Fundamentální souvislosti 41 2.3.2 Měrné veličiny v měřítkách výkonnosti 42 2.3.3 Vlastnosti měrných veličin a jejich důsledky pro měření výkonnosti 44 2.4 Diskusní fórum na závěr jako přívažek: Jaké měrné veličiny jsou nejlepší při měření výkonnosti 49 3 Uživatelé informací a jejich informační potřeby 51 3.1 Měření výkonnosti jako uživatelská redukce 51


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.