Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaroslav Veteška: Mediace a probace v kontextu sociální andragogiky

Učebnice/Odborná literatura

Jaroslav Veteška: Mediace a probace v kontextu sociální andragogiky

Hodnocení: 1x
  • 5

Cílem monografie je představit v teoretické a praktické rovině mediaci a probaci a možnosti jejich aktuálního využití v různých společenských oblastech (rodina, obchod, pracovní právo, školství, zdravotnictví, výkon trestu odnětí svobody, podmíněné propuštění, alternativní trestání aj.). Protože tematika ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78552

Jaké má kniha
Mediace a probace v kon..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Veteška: Mediace a probace v kontextu sociální andragogiky koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Veteška: Mediace a probace v kontextu sociální andragogiky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 264 Kč

Cílem monografie je představit v teoretické a praktické rovině mediaci a probaci a možnosti jejich aktuálního využití v různých společenských oblastech (rodina, obchod, pracovní právo, školství, zdrav ... a dál?

Produkt Jaroslav Veteška: Mediace a probace v kontextu sociální andragogiky

Jaroslav Veteška: Mediace a probace v kontextu sociální andragogiky - parametry

Název produktu: Jaroslav Veteška: Mediace a probace v kontextu sociální andragogiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 264 Kč
Maximální cena: 325 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Cílem monografie je představit v teoretické a praktické rovině mediaci a probaci a možnosti jejich aktuálního využití v různých společenských oblastech (rodina, obchod, pracovní právo, školství, zdravotnictví, výkon trestu odnětí svobody, podmíněné propuštění, alternativní trestání aj.). Protože tematika publikace leží na hranici řady oborů, konkrétně sociální práce, psychologie, sociologie, andragogiky, pedagogiky a práva, vyžaduje interdisciplinární přístup, který v současnosti patrně nejlépe aplikuje tzv. sociální andragogika. Čtenáři se seznámí s technikami a metodami mediace a s praktickým neformálním a strukturovaným procesem řešení konfliktů v řadě zemí. Mediátor je představen jako nestranná osoba pomáhající sporným stranám formou vyjednávání nalézt řešení v jejich sociálně a právně složité situaci. Mediátora publikace vnímá jako nezávislého odborníka na efektivní vyjednávání a komunikaci.

Autor: Jaroslav VeteškaRok vydání: 2015Vazba: Pevná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7478-898-7Počet stran: 252Rozměry: 235,0 x 155,0 x 20,0 Mediace a probace v kontextu sociální andragogiky - Jaroslav Veteška Nárůst zájmu veřejnosti o profesi mediátora, který můžeme zaznamenat, a rozšiřující se výuka základů mediace na vysokých školách nepochybně svědčí o tom, že mediace a probace představují velice potřebnou práci. Sám autor je považuje za nový přístup v práci s dospělými lidmi a svou publikací pomáhá čtenáři najít cestu, která nabízí kultivované možnosti řešení konfliktních situací. Opírá se přitom jak o poznatky moderní sociální andragogiky, tak o obecné křesťanské a filozofické principy restorativní justice a nové metody sociální práce, které se zakládají na sociálním a humanitárním rozměru, protože právě interdisciplinární přístup je pro sociální andragogiku charakteristický. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět | Meditace, Relaxace od Wolters Kluwer naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Publikace: Jak úspěšně řídit mateřskou školu - 2., doplněné a aktualizované vydání - Zora Syslová, a kolektiv. Ředitel mateřské školy už zdaleka není jen pedagogem. Musí být také

manažerem, ekonomem a právníkem, který se ve všech oblastech

náležitě orientuje. Potřebný základ pro zvládání funkce ředitele

nabízí druhé, aktualizované vydání publikace Jak úspěšně řídit

mateřskou školu, která je provede úskalími manažerských aktivit,

právními, ekonomickými i administrativními otázkami a zároveň

nezapomíná ani na stránku pedagogickou, jež by se v záplavě dalších

povinností rozhodně neměla ztratit. Publikace vysvětlí, jak vést

zaměstnance, jak provést zápis do školského rejstříku či jak se

vypořádat s personalistikou, ale třeba i poradí, jak komunikovat s

rodiči žáků. Publikace: Jak úspěšně řídit mateřskou školu - 2., doplněné a aktualizované vydání - Zora Syslová, a kolektiv.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.