Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jaroslav Valkoun: Na cestě k westminsterskému statutu

Knihy naučná literatura

Jaroslav Valkoun: Na cestě k westminsterskému statutu

Hodnocení: 1x
  • 5

Na cestě k westminsterskému statutu – Velká Británie, dominia a proměna Britského impéria v letech 1907-1931 - Jaroslav Valkoun. Vztahy ostrovního státu a jeho dominií výrazně ovlivnily vývoj Britského impéria na konci 19. a v první třetině 20. století. Především vzájemný postoj ke konstitucionálním otázkám, o nichž ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88228
skladem

Jaké má kniha
Na cestě k westminsters..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Valkoun: Na cestě k westminsterskému statutu koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Valkoun: Na cestě k westminsterskému statutu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 210 Kč

Vztahy ostrovního státu a jeho dominií výrazně ovlivnily vývoj Britského impéria na konci 19. a v první třetině 20. století. Především vzájemný postoj ke konstitucionálním otázkám, o nichž dominiální a britští představitelé kontinuálně jednali na koloniálních, respektive imperiálních konferencích, představoval jeden z hlavních aspektů, formující vazby mezi mateřskou zemí a zámořskými autonomními celky. Monografie se proto zaměřuje na klíčové období, kdy postupně vzrůstal význam britských samosprávných držav nejen » ... a dál?

Produkt Jaroslav Valkoun: Na cestě k westminsterskému statutu

Jaroslav Valkoun: Na cestě k westminsterskému statutu - parametry

Název produktu: Jaroslav Valkoun: Na cestě k westminsterskému statutu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 210 Kč
Maximální cena: 266 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Na cestě k westminsterskému statutu – Velká Británie, dominia a proměna Britského impéria v letech 1907-1931 - Jaroslav Valkoun. Vztahy ostrovního státu a jeho dominií výrazně ovlivnily vývoj Britského impéria na konci 19. a v první třetině 20. století. Především vzájemný postoj ke konstitucionálním otázkám, o nichž dominiální a britští představitelé kontinuálně jednali na koloniálních, respektive imperiálních konferencích, představoval jeden z hlavních aspektů, formující vazby mezi mateřskou zemí a zámořskými autonomními celky. Monografie se proto zaměřuje na klíčové období, kdy postupně vzrůstal význam britských samosprávných držav nejen v rámci samotného impéria, ale i v oblasti mezinárodních vztahů a kdy dominia získala možnost ovlivňovat směřování imperiální zahraniční politiky. Během první třetiny 20. století tak docházelo k pozvolné přeměně Britského impéria v Britské společenství národů (the British Commonwealth of Nations), v němž vynikl význam dominií. Práce vychází ze studia nevydaných pramenů z britských archivů, velkého počtu vydaných dokumentů a rozsáhlé odborné literatury. Na cestě k westminsterskému statutu – Velká Británie, dominia a proměna Britského impéria v letech 1907-1931 - Jaroslav Valkoun od nakladatelství v kategorii Historie a military | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.