Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaroslav Škvor: O malém vzrůstu

Učebnice/Odborná literatura

Jaroslav Škvor: O malém vzrůstu

Hodnocení: 1x
  • 4

Růst dítěte je jedním z nejvýznamnějších ukazatelů zdraví, který rodiče sami nebo ve spolupráci s praktickými lékaři sledují. Zachycení zpomalení růstu co nejdříve dává šanci včas odhalit závažné onemocnění (včetně život ohrožujícího!), které se poruchou růstu navenek projevuje. Včasnost zásahu je předpokladem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7809
skladem

Jaké má kniha
O malém vzrůstu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Škvor: O malém vzrůstu koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Škvor: O malém vzrůstu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 37 Kč

Růst dítěte je jedním z nejvýznamnějších ukazatelů zdraví, které rodiče sami nebo ve spolupráci s praktickými lékaři sledují. Zachycení zpomalení růstu co nejdříve dává šanci včas odhalit závažné onem ... a dál?

Produkt Jaroslav Škvor: O malém vzrůstu

Jaroslav Škvor: O malém vzrůstu - parametry

Název produktu: Jaroslav Škvor: O malém vzrůstu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 37 Kč
Maximální cena: 72 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Růst dítěte je jedním z nejvýznamnějších ukazatelů zdraví, který rodiče sami nebo ve spolupráci s praktickými lékaři sledují. Zachycení zpomalení růstu co nejdříve dává šanci včas odhalit závažné onemocnění (včetně život ohrožujícího!), které se poruchou růstu navenek projevuje. Včasnost zásahu je předpokladem úspěchu léčby jak samotné příčinné nemoci, tak i poruchy růstu jako takové. Porucha růstu je pro dítě a jeho rodinu velmi stresující, neboť může mít významné negativní dopady na psychické a sociální zdraví. V poslední době naštěstí stále přibývají možnosti zlepšení růstu a dosažení společensky uspokojivé výšky v dospělosti těch dětí, které by bez léčby zůstaly významně malé a nešťastné. Cílem této brožury je podat ve stručné formě a z praktického pohledu základní informace o sledování růstu dítěte, zjištění jeho odchylky, určení příčiny malého vzrůstu a zároveň přehledně informovat o dnešních možnostech jeho léčby. Knížka je určena všem, kteří se o růst člověka zajímají laicky, především rodičům dětí v období růstu. Významné informace zde ale mohou najít také ti, kdo pečují o zdraví dětí a dospívajících včetně lékařů, kteří nejsou na problematiku růstu a jeho poruch ve své praxi přímo zaměřeni. Specializace – Pediatrie, Endokrinologie, Interní medicína, Všeobecné lékařství, Gynekologie a porodnictví, Psychiatrie, Psychologie, Ostatní Výroční cena Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem za rok 2010 za vědeckou a publikační činnost v kategorii "Publikace" Jaroslav ŠkvorPraktický průvodce nejen pro rodičeMladá fronta, edice Lékař a pacientKniha, čeština, 52 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.