MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaroslav Šejvl: Povinnost obce zajistit pohřbení aneb tzv. sociální pohřby

Učebnice/Odborná literatura

Jaroslav Šejvl: Povinnost obce zajistit pohřbení aneb tzv. sociální pohřby

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 9788074788079

Povinnost obce zajistit pohřbení aneb tzv. sociální pohřby - Jaroslav Šejvl. Publikace je praktickou příručkou pro úředníky samosprávy, která je seznámí se základními informacemi, povinnostmi a úkony spjatými s tzv. sociálními pohřby, tj. s povinností obce zajistit pohřbení v případě, že není jiná osoba, která by ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88253

Jaké má kniha
Povinnost obce zajistit..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Jaroslav Šejvl: Povinnost obce zajistit pohřbení aneb tzv. sociální pohřby

Specifikace Jaroslav Šejvl: Povinnost obce zajistit pohřbení aneb tzv. sociální pohřby

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 115 Kč

Publikace je praktickou příručkou pro úředníky samosprávy, která je seznámí se základními informacemi, povinnostmi a úkony spjatými s tzv. sociálními pohřby, tj. s povinností obce zajistit pohřbení v případě, že není jiná osoba, která by pohřeb sjednala. Přehledně členěná příručka vykládá platnou právní úpravu podle zákona č. 256/2001 Sb., o pohřebnictví, seznamuje čtenáře se základními pojmy podle tohoto zákona, ale upozorňuje i na četné vazby do dalších odvětví práva – zejména do zdravotnického a trestního práva » ... a dál?

Produkt Jaroslav Šejvl: Povinnost obce zajistit pohřbení aneb tzv. sociální pohřby

Jaroslav Šejvl: Povinnost obce zajistit pohřbení aneb tzv. sociální pohřby - parametry

Název produktu: Jaroslav Šejvl: Povinnost obce zajistit pohřbení aneb tzv. sociální pohřby
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 115 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 74 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Povinnost obce zajistit pohřbení aneb tzv. sociální pohřby - Jaroslav Šejvl. Publikace je praktickou příručkou pro úředníky samosprávy, která je seznámí se základními informacemi, povinnostmi a úkony spjatými s tzv. sociálními pohřby, tj. s povinností obce zajistit pohřbení v případě, že není jiná osoba, která by pohřeb sjednala. Přehledně členěná příručka vykládá platnou právní úpravu podle zákona č. 256/2001 Sb., o pohřebnictví, seznamuje čtenáře se základními pojmy podle tohoto zákona, ale upozorňuje i na četné vazby do dalších odvětví práva – zejména do zdravotnického a trestního práva (např. nařízené pitvy, hygienická opatření), správního a finančního práva (nárok obce na úhradu účelně vynaložených nákladů), práva občanského (dědické řízení a ochrana osobnosti podle nového občanského zákoníku), ale i práva mezinárodního (úmrtí cizince). Mgr. Jaroslav Šejvl je respektovaným autorem v oblasti právní úpravy pohřebnictví. Je spoluautorem monografie Pohřbívání a hřbitovy (2011) a komentáře k zákonu o pohřebnictví a zákonu o válečných hrobech (2015) a pravidelně tuto problematiku přednáší. Povinnost obce zajistit pohřbení aneb tzv. sociální pohřby - Jaroslav Šejvl od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Jaroslav Šejvl: Povinnost obce zajistit pohřbení aneb tzv. sociální pohřby

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.