Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jaroslav Opavský: Bolest v ambulantní praxi

Knihy naučná literatura

Jaroslav Opavský: Bolest v ambulantní praxi

Hodnocení: 1x
  • 4

Předmluva - Úvod - Algeziologie - Definice bolesti - Klasifikace bolesti - Terminologie bolesti - Teorie bolesti - Základní anatomické a fyziologické poznatky o nocicepci a bolest - Charakteristiky a patofyziologie hlavních typů bolesti - Psychologické aspekty bolesti - Odběr anamnézy a hodnocení bolesti v běžné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89133
skladem

Jaké má kniha
Bolest v ambulantní praxi
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Opavský: Bolest v ambulantní praxi koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Opavský: Bolest v ambulantní praxi

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 416 Kč

Kniha je psána tak, aby mohla být pomůckou v denní praxi všeobecných praktických lékařů a specialistů těch oborů, kteří se pravidelně setkávají s pacienty s bolestmi, při hledání cest, jak jim pomoci. ... a dál?

Produkt Jaroslav Opavský: Bolest v ambulantní praxi

Jaroslav Opavský: Bolest v ambulantní praxi - parametry

Název produktu: Jaroslav Opavský: Bolest v ambulantní praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 416 Kč
Maximální cena: 695 Kč
Ušetríte až: 279 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Předmluva - Úvod - Algeziologie - Definice bolesti - Klasifikace bolesti - Terminologie bolesti - Teorie bolesti - Základní anatomické a fyziologické poznatky o nocicepci a bolest - Charakteristiky a patofyziologie hlavních typů bolesti - Psychologické aspekty bolesti - Odběr anamnézy a hodnocení bolesti v běžné ambulantní praxi - Obecné základy farmakologie a farmakoterapie bolesti - Psychoterapie v léčbě chronické bolesti - Časté bolestivé stavy v ambulantní praxi - Bolesti hlavy - Bolesti krční páteře - Bolesti zad - Osteoartróza a bolest - Revmatoidní artritida a bolest - Dna a bolest - Bolesti ramena - Entezopatie - Fibromyalgický syndrom - Myofasciální bolestivý syndrom - Pánevní bolesti - Bolesti u ischemické choroby dolních končetin - Neuropatické bolesti - Bolest s účastí autonomního nervového systému - Bolesti u onkologických onemocnění - Seznam pracovišť léčby bolesti - Seznam doporučených postupů u algických stavů - Verba sapientiae experientiaeque de dolore ad finem, Slova moudrosti a zkušenosti o bolesti na konecObsah: Předmluva - Úvod - Algeziologie - Definice bolesti - Klasifikace bolesti - Terminologie bolesti - Teorie bolesti - Základní anatomické a fyziologické poznatky o nocicepci a bolest - Charakteristiky a patofyziologie hlavních typů bolesti - Psychologické aspekty bolesti - Odběr anamnézy a hodnocení bolesti v běžné ambulantní praxi - Obecné základy farmakologie a farmakoterapie bolesti - Psychoterapie v léčbě chronické bolesti - Časté bolestivé stavy v ambulantní praxi - Bolesti hlavy - Bolesti krční páteře - Bolesti zad - Osteoartróza a bolest - Revmatoidní artritida a bolest - Dna a bolest - Bolesti ramena - Entezopatie - Fibromyalgický syndrom - Myofasciální bolestivý syndrom - Pánevní bolesti - Bolesti u ischemické choroby dolních končetin - Neuropatické bolesti - Bolest s účastí autonomního nervového systému - Bolesti u onkologických onemocnění - Seznam pracovišť léčby bolesti - Seznam doporučených postupů u algických stavů - Verba sapientiae experientiaeque de dolore ad finem, Slova moudrosti a zkušenosti o bolesti na konec Publikace: Bolest v ambulantní praxi - Od diagnózy k léčbě častých bolestivých stavů. - Jaroslav Opavský. Každý člověk se v životě setká s bolestmi. Někteří z nás měli štěstí, protože jak rychle bolest přišla, tak rychle odezněla a nepoznamenala ani na těle, ani na duši. Vedle toho však mezi námi žije mnoho těch, kteří bolestmi trpí po dlouhou dobu a jejich život je omezován a spojen s utrpením, které bolesti přinášejí. Tito nemocní, jakmile již nejsou schopni takové bolesti déle snášet, hledají pomoc, aby se jich zbavili, nebo aby je aspoň zmírnili. Vyhledávají proto nejen lékaře a další zdravotnické pracovníky, ale obracejí se i mimo oblast zdravotnictví, aby mohli své obtíže sdělit, vysvětlit, čím nejvíce trpí a o co je bolest v životě ochuzuje, a hlavně požádat o pomoc v očekávání, že druhá strana jejich obtíže úspěšně zmírní, nebo dokonce odstraní. Kniha je psána tak, aby mohla být pomůcko


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.