Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaroslav Nenadál: Moderní management jakosti

Učebnice/Odborná literatura

Jaroslav Nenadál: Moderní management jakosti

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Moderní management jakosti (podtitul Principy, postupy, metody), nová publikace Jar. Nenadála a kolektivu jeho spolupracovníků (brož., 380 str., doporučená cena 499 Kč), zkušených autorů, předních domácích odborníků v oboru managementu jakosti a pedagogů z katedry kontroly ařízení jakosti VŠB-TU Ostrava představuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Moderní management jako..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Nenadál: Moderní management jakosti koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Nenadál: Moderní management jakosti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 372 Kč

Kniha zkušených autorů a předních domácích odborníků přináší přehled základních principů a koncepcí moderního managementu jakosti i klíčových aspektů této významné součásti podnikového řízení. Předsta ... a dál?

Produkt Jaroslav Nenadál: Moderní management jakosti

Jaroslav Nenadál: Moderní management jakosti - parametry

Název produktu: Jaroslav Nenadál: Moderní management jakosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 372 Kč
Maximální cena: 625 Kč
Ušetríte až: 253 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Moderní management jakosti (podtitul Principy, postupy, metody), nová publikace Jar. Nenadála a kolektivu jeho spolupracovníků (brož., 380 str., doporučená cena 499 Kč), zkušených autorů, předních domácích odborníků v oboru managementu jakosti a pedagogů z katedry kontroly ařízení jakosti VŠB-TU Ostrava představuje přehled základních principů a koncepcí moderního managementu jakosti i klíčových aspektů této významné součásti managementu organizací.       Představuje postupy, metody a nástroje využitelné v práci vrcholovýchmanažerů, ve fázích návrhu a vývoje produktů, nakupování a spolupráce s dodavateli, při vlastní realizaci výrobků a služeb, stejně jako ve fázích spojených s dodáváním produktů zákazníkům.     Průřezovými oblastmi jsou ekonomické úvahy spojenés managementem jakosti, rozvojem znalostí zaměstnanců, aplikace tzv. procesního přístupu k managementu jakosti, popis forem přezkoumávání výkonnosti systémů managementu jakosti, metodologie zlepšování, předpoklady dosahování podnikové excelentnosti a rozvojové trendymanagementu jakosti. Výklad jednotlivých kapitol je doprovázen mnohými příklady dobré praxe.     Zvýšený důraz autoři monografie kladou na úlohu lidského faktoru a komunikace v managementu jakosti a rovněž na téma integrace systémů managementu a přechodu odmanagementu jakosti k jakosti managementu.     Obsah i pojetí knihy tohoto špičkového autorského týmu věrně odrážejí postavení jakosti a managementu jakosti v dnešní praxi organizací z jakosti se stal doslova imperativ, který nemůže být ignorován v žádnéz oblastí života. Nutnost snažit se ze všech sil o zvyšování spokojenosti všech zainteresovaných stran (zákazníků atd.) prostřednictvím naplňování náročných strategických záměrů, snižování nákladů a zlepšování výkonnosti procesů, potřeba dělat věci rychle a hnednapoprvé dobře se staly konstantou, ať se nám to líbí nebo ne.     Kniha, určená profesionálům v oboru managementu jakosti, pracovníkům vrcholových vedení organizací a dalším manažerům v organizační praxi, jakož i studentům vysokých a vyšších škol, takpodává ucelený pohled na problematiku moderního managementu jakosti i na možnosti, kterých v tomto směru mohou organizace různého typu a zaměření využít. (principy, postupy, metody)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.