Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaroslav Kobík, Alena Kohoutková: Orientační průvodce novým daňovým řádem

Učebnice/Odborná literatura

Jaroslav Kobík, Alena Kohoutková: Orientační průvodce novým daňovým řádem

Hodnocení: 1x
  • 4

Orientační průvodce novým daňovým řádem – po technické novele přijaté v roce 2011 - Jaroslav Kobík, Alena Kohoutková. Publikace je určena především všem daňovým subjektům, ať již poplatníkům či plátcům daní, kteří se chtějí zorientovat v nové právní úpravě daňového procesu přijaté zákonem č. 280/2009 Sb., daňový řád, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jaroslav Kobík, Alena Kohoutková: Orientační průvodce novým daňovým řádem

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 174 Kč

Publikace je určena především všem daňovým subjektům, ať již poplatníkům či plátcům daní, kteří se chtějí zorientovat v nové právní úpravě daňového procesu přijaté zákonem č. 280/2009 Sb., daňový řád, ... a dál?

Produkt Jaroslav Kobík, Alena Kohoutková: Orientační průvodce novým daňovým řádem

Jaroslav Kobík, Alena Kohoutková: Orientační průvodce novým daňovým řádem - parametry

Název produktu: Jaroslav Kobík, Alena Kohoutková: Orientační průvodce novým daňovým řádem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 174 Kč
Maximální cena: 177 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Orientační průvodce novým daňovým řádem – po technické novele přijaté v roce 2011 - Jaroslav Kobík, Alena Kohoutková. Publikace je určena především všem daňovým subjektům, ať již poplatníkům či plátcům daní, kteří se chtějí zorientovat v nové právní úpravě daňového procesu přijaté zákonem č. 280/2009 Sb., daňový řád, jímž je nahrazena předchozí úprava správy daní, zákon č. 337/1992 Sb., o správě daní a poplatků, podle které se postupovalo od roku 1993. Druhé vydání již reaguje na "technickou" novelu daňového řádu přijatou zákonem č. 30/2011 Sb., kterým se mění zákon č. 280/2009 Sb., daňový řád a další související zákony, s účinností od 1. 3. 2011. Publikace poslouží při proškolování nových uživatelů daňového procesu, jakož i při nezbytném přeškolování pracovníků správců daní na novou zákonnou úpravu. Správci daně jsou nejen finanční úřady a finanční ředitelství, celní orgány, orgány obcí, krajů a další správní orgány, ale i další státní orgány, které nelze zařadit pod pojem správní orgány, např. soudy. Tento orientační průvodce usnadní práci s textem všech 265 paragrafů, které nový zákon přináší, neboť přináší základní orientaci v konstrukci správy daní. Orientační průvodce novým daňovým řádem – po technické novele přijaté v roce 2011 - Jaroslav Kobík, Alena Kohoutková od nakladatelství VOX v kategorii | | Ekonomie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.