Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jaroslav Kmenta: Boss Babiš

Knihy

Jaroslav Kmenta: Boss Babiš

Hodnocení: 0x
  • 4

Chcete lépe poznat, co je vlastně Andrej Babiš zač? Jaroslav Kmenta nabízí v knize Boss Babiš ucelený pohled na svět známého politika a miliardáře. Jak vlastně zbohatl? Co všechno tají a proč? Řada dosud nepublikovaných informací zahrnuje i Babišovu roli v osudech kmotrů Františka Mrázka, Tomáše Pitra a Radovana Krejčíře. Poznáte jeho nemilosrdné obchodní praktiky a další detaily z temného světa. Dozvíte se i to, v čem je Andrej Babiš nebezpečný. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Boss Babiš
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Kmenta: Boss Babiš koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Kmenta: Boss Babiš

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 197 Kč

Boss Babiš je reportážní kniha o temném světe miliardáře a politika Andreje Babiše. Shrnuje, v čem je oligarcha Babiš nebezpečný, jak zbohatl, s kým se zapletl a co všechno ještě tají. Popisuje nejen jeho skutečný podnikatelský zrod a nemilosrdné praktiky v byznysu, ale přibližuje i jeho roli ve polosvětě kolem kmotrů Františka Mrázka, Tomáše Pitra či Radovana Krejčíře. Kniha je zčásti postavená na reportážích časopisu Reportér. Přináší však celou řadu novinek a dosud nepublikovaných informací, které tvoří zatím » ... a dál?

Produkt Jaroslav Kmenta: Boss Babiš

Jaroslav Kmenta: Boss Babiš - parametry

Název produktu: Jaroslav Kmenta: Boss Babiš
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 197 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 72 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Parlamentní volby v říjnu 2017 drtivě vyhrálo hnutí ANO, v jejímž čele stojí Andrej Babiš. Výsledek, který polovinou národa otřásl a druhou polovinu naplnil radostí. Co za člověka vede nejsilnější politickou stranu v zemi? Novinář Jaroslav Kmenta se pokouší Babiše popsat a odhalit jeho postoje, chování a práci. Velmi kriticky. Snaží se ukázat, že Babiš je nebezpečný mafián, který má z dřívějších kontaktů a spolupráce s kmotry Mrázkem, Pitrem či Krejčířem špinavé ruce. Popisuje vznik a vývoj jeho podnikatelského impéria a drsné obchodní praktiky i jednání na hraně zákona. Neváhá ho přímo spojit s komunistickou StB a rozvědkou. Dokonce naznačuje, že Babiš byl tím člověkem, který si objednal vraždu Františka Mrázka. Dokument ostře vystupující proti tomuto kontroverznímu politickému vůdci je z části sestaven z reportáží časopisu Reportér. Jaroslav Kmenta (1969) působil jako reportér v deníku MF Dnes, který v roce 2013 opustil poté, co se list stal majetkem Andreje Babiše. Nyní působí v nezávislém měsíčníku Reportér, jehož je také zakládajícím členem. Kromě novinářské práce píše knihy, jeho hlavním tématem jsou zločinecké organizace kolem Františka Mrázka - Kmotr Mrázek, Radovana Krejčíře - Padrino Krejčíř Afričan (2014), Padrino Krejčíř Gangster (2015) a Padrino Krejčíř Žralok (2016) a dalších.

Kniha – Reportážní kniha o temném světe miliardáře a politika Andreje Babiše - autor Jaroslav Kmenta, 352 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. Reportážní kniha o temném světe miliardáře a politika Andreje Babiše Jaroslav Kmenta, přední český investigativní novinář, v knize shrnuje, v čem je oligarcha Babiš nebezpečný, jak zbohatl, s kým se zapletl a co všechno ještě tají. Kniha Boss Babiš popisuje nejen jeho skutečný podnikatelský zrod a nemilosrdné praktiky v byznysu, ale přibližuje i jeho roli ve polosvětě kolem kmotrů Františka Mrázka, Tomáše Pitra či Radovana Krejčíře. Kniha je zčásti postavená na reportážích časopisu Reportér. Přináší však celou řadu novinek a dosud nepublikovaných informací, které tvoří zatím nejucelenější obraz oligarchy Babiše. Napsali o knize Boss Babiš Shrnuje, v čem je oligarcha Babiš nebezpečný, jak zbohatl, s kým se zapletl a co všechno ještě tají. Popisuje jeho skutečný podnikatelský zrod.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.