Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaroslav Jurčák: Přírodopis 7 Pracovní sešit

Učebnice/Odborná literatura

Jaroslav Jurčák: Přírodopis 7 Pracovní sešit

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Přírodopis 7 - Pracovní sešit - Jaroslav Jurčák Pracovní sešit provázaný s učebnicí Přírodopisu 7 je určen k praktické aplikaci poznatků v problémových úlohách a k zábavnému opakování. Pracovní sešity jsou obsahově i formálně propojeny s učebnicemi, jednotlivé kapitoly se vzájemně shodují. Lze je využít jak pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Jurčák: Přírodopis 7 Pracovní sešit koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Jurčák: Přírodopis 7 Pracovní sešit

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 29 Kč

Pracovní sešit provázaný s učebnicí Přírodopisu 7 je určen k praktické aplikaci poznatků v problémových úlohách a k zábavnému opakování. Pracovní sešity jsou obsahově i formálně propojeny s učebnicemi ... a dál?

Produkt Jaroslav Jurčák: Přírodopis 7 Pracovní sešit

Jaroslav Jurčák: Přírodopis 7 Pracovní sešit - parametry

Název produktu: Jaroslav Jurčák: Přírodopis 7 Pracovní sešit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 29 Kč
Maximální cena: 44 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Přírodopis 7 - Pracovní sešit - Jaroslav Jurčák Pracovní sešit provázaný s učebnicí Přírodopisu 7 je určen k praktické aplikaci poznatků v problémových úlohách a k zábavnému opakování. Pracovní sešity jsou obsahově i formálně propojeny s učebnicemi, jednotlivé kapitoly se vzájemně shodují. Lze je využít jak pro procvičování a řešení aplikačních úkolů frontálně, skupinově, tak pro samostatnou práci žáků. Jako vždy je cílem koncepce aktivizovat edukační proces, posílit při učení co možná nejvíce spolupráci dětí. Pracovní sešit také umožňuje rozvoj mimoškolních aktivit, kdy se žáci mohou k úkolům obsaženým v pracovním sešitě vracet i v čase po uplynutí doby školní výuky, ať už formou domácích úkolů či samostudia. Správné výsledky a odpovědi na otázky z pracovních sešitů jsou vždy uvedeny v příslušné příručce pro učitele. z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | Přírodopis | 7. třída od Prodos naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Tento pracovní sešit je vhodný pouze k učebnicím nové generace. Nedoporučujeme jeho užívání v kombinaci s učebnicemi původní řady. Pracovní sešit je rozšířen o 20 stran pracovních aktivit, které propojují systémové poznatky ve větší celek, učí žáky dívat se na problém z více úhlů pohledu a dávají prostor k sebevyjádření.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.