Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaroslav Hubáček: Exekuční řád Komentář

Učebnice/Odborná literatura

Jaroslav Hubáček: Exekuční řád Komentář

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : JUDr. Miroslava Jirmanová Ph.D., JUDr. Martina Kasíková, JUDr. Ph.Dr. Karel Šimka LL.M., Ph.d., JUDr. Jaroslav Hubáček, Mgr. Zdeněk Kučera, JUDr. Vladimír Plášil, Popis * Třetí vydání komentáře exekučního řádu reaguje na rozsáhlé novely v roce 2010, 2011, zejména v roce 2012 a naposledy v roce 2013, které ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Hubáček: Exekuční řád Komentář koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Hubáček: Exekuční řád Komentář

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 183 Kč

* Třetí vydání komentáře exekučního řádu reaguje na rozsáhlé novely v roce 2010, 2011, zejména v roce 2012 a naposledy v roce 2013, které výrazným způsobem změnily samotný průběh exekučního řízení a p ... a dál?

Produkt Jaroslav Hubáček: Exekuční řád Komentář

Jaroslav Hubáček: Exekuční řád Komentář - parametry

Název produktu: Jaroslav Hubáček: Exekuční řád Komentář
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 183 Kč
Maximální cena: 1 690 Kč
Ušetríte až: 507 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Autor : JUDr. Miroslava Jirmanová Ph.D., JUDr. Martina Kasíková, JUDr. Ph.Dr. Karel Šimka LL.M., Ph.d., JUDr. Jaroslav Hubáček, Mgr. Zdeněk Kučera, JUDr. Vladimír Plášil, Popis
  • Třetí vydání komentáře exekučního řádu reaguje na rozsáhlé novely v roce 2010, 2011, zejména v roce 2012 a naposledy v roce 2013, které výrazným způsobem změnily samotný průběh exekučního řízení a provádění exekuce.
  • Komentář si klade za cíl zmapovat bohatou judikaturu Ústavního soudu, Nejvyššího soudu i krajských soudů, která má vliv na exekuční praxi.
  • Autoři se nevyhýbají ani otázkám, jež jsou výkladově problémové či sporné.
  • Kniha obsahuje vedle podrobného komentáře zákona i výklad jeho prováděcích předpisů. Druh sortimentu : Kniha, Exekuční řád Komentář, Jazyk : Čeština, Počet stran : 940 Martina Kasíková; Zdeněk Kučera; Vladimír PlášilOdesíláme 24.03.2016C.H.BECK 2013, edice Beckova edice komentované zákonyKniha, čeština, 940 stran

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.