Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jaroslav Hořejší: Křeslo pro Fausta 2009

Próza - beletrie

Jaroslav Hořejší: Křeslo pro Fausta 2009

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Křeslo pro Fausta 2009 - Rozhovory vedl a k vydání připravil Jaroslav Hořejší - Jaroslav Hořejší. Již osmý svazek úspěšného souboru rozhovorůvycházejících pod názvem Křeslo pro Fausta pokračuje v tradici besed s předními osobnostmi a přáteli 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, které se konají ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81952

Jaké má kniha
Křeslo pro Fausta 2009
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jaroslav Hořejší: Křeslo pro Fausta 2009

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 150 Kč

Publikace: Křeslo pro Fausta 2009 - Rozhovory vedl a k vydání připravil Jaroslav Hořejší - Jaroslav Hořejší. Již osmý svazek úspěšného souboru rozhovorůvycházejících pod názvem Křeslo pro Fausta pokračuje v tradici besed s předními osobnostmi a přáteli 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, které se konají už od roku 2000 v prostorách Faustova domu na pražském Karlově náměstí. V roce 2009 usedlo do »křesla pro Fausta« opět 13 významných hostů - převážně představitelů lékařských věd, ale i významných » ... a dál?

Produkt Jaroslav Hořejší: Křeslo pro Fausta 2009

Jaroslav Hořejší: Křeslo pro Fausta 2009 - parametry

Název produktu: Jaroslav Hořejší: Křeslo pro Fausta 2009
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 150 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Křeslo pro Fausta 2009 - Rozhovory vedl a k vydání připravil Jaroslav Hořejší - Jaroslav Hořejší. Již osmý svazek úspěšného souboru rozhovorůvycházejících pod názvem Křeslo pro Fausta pokračuje v tradici besed s předními osobnostmi a přáteli 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, které se konají už od roku 2000 v prostorách Faustova domu na pražském Karlově náměstí. V roce 2009 usedlo do »křesla pro Fausta« opět 13 významných hostů - převážně představitelů lékařských věd, ale i významných osobností našeho kulturního a společenského života. Kniha je tradičně doplněna fotografiemi Karla Meistera. Publikace: Křeslo pro Fausta 2009 - Rozhovory vedl a k vydání připravil Jaroslav Hořejší - Jaroslav Hořejší.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.