Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaroslav Horáček, Jitka Kobilková: Gynekologická cytodiagnostika

Učebnice/Odborná literatura

Jaroslav Horáček, Jitka Kobilková: Gynekologická cytodiagnostika

Hodnocení: 1x
  • 4

Gynekologická cytodiagnostika - Atlas cytohistologických korelací - Horáček Jaroslav, Kobilková Jitka . Karcinom děložního čípku je celosvětově třetí nejčastější malignitou u žen. Můžeme být právem hrdi na to, že výskyt tohoto karcinomu je v ČR hluboko pod celosvětovým průměrem. Zásluhu na tom má především vysoce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Jaké má kniha
Gynekologická cytodiagn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Horáček, Jitka Kobilková: Gynekologická cytodiagnostika koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Horáček, Jitka Kobilková: Gynekologická cytodiagnostika

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 476 Kč

Atlas je koncipován jako velkoformátová plnobarevná publikace, tak aby v cytologických i histologických nálezech vynikly všechny detaily a barevné odstíny, které jsou podstatné pro správné stanovení diagnózy. ... a dál?

Produkt Jaroslav Horáček, Jitka Kobilková: Gynekologická cytodiagnostika

Jaroslav Horáček, Jitka Kobilková: Gynekologická cytodiagnostika - parametry

Název produktu: Jaroslav Horáček, Jitka Kobilková: Gynekologická cytodiagnostika
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 476 Kč
Maximální cena: 795 Kč
Ušetríte až: 319 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Gynekologická cytodiagnostika - Atlas cytohistologických korelací - Horáček Jaroslav, Kobilková Jitka . Karcinom děložního čípku je celosvětově třetí nejčastější malignitou u žen. Můžeme být právem hrdi na to, že výskyt tohoto karcinomu je v ČR hluboko pod celosvětovým průměrem. Zásluhu na tom má především vysoce rozvinutý systém screeningových vyšetření, v jejichž centru stojí gynekologická cytologie a rovněž histologie. Avšak cytologie i histologie patří k těm nejobtížnějším metodám současné medicíny. Na rozdíl od biochemických metod, kdy výsledek získáme z přístroje ve formě čísla, cytologické a histologické vyšetření stojí zcela a výlučně na vizuálním hodnocení mikroskopického vzorku, které provádí patolog, na jehož zkušenosti závisí osud nemocného. Atlasová publikace Gynekologická cytodiagnostika doc. MUDr. Jaroslava Horáčka, CSc., je mimořádně záslužným počinem, neboť dává lékařům-patologům do ruky pomůcku pro správné hodnocení, a to korelací obou klasických metod. Atlas vychází z dlouhodobých zkušeností školicího centra pro gynekologickou cytologii Lékařské fakulty Ostravské univerzity v Ostravě, které spolupracuje s gynekologicko-porodnickou klinikou 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a Centrem onkologické prevence v Havířově. Atlas je koncipován jako velkoformátová plnobarevná publikace, tak aby v cytologických i histologických nálezech vynikly všechny detaily a barevné odstíny, které jsou podstatné pro správné stanovení diagnózy, zejména v případě gynekologických malignit. Gynekologická cytodiagnostika - Atlas cytohistologických korelací - Horáček Jaroslav, Kobilková Jitka od nakladatelství Maxdorf s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.