Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jaroslav Foršt: Bio & dítě

Knihy naučná literatura

Jaroslav Foršt: Bio & dítě

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Bio & dítě, bio i nebio zdravá výživa, pomůže některá nebezpečí, hlavně z oblasti potravin odhalit, a poradí, jak jim čelit. Není radikální, nevyzývá k návratu na stromy a ke svícení loučemi. Snaží se být průvodcem na cestě, jak dát vašemu dítěti to nejlepší z oblasti výživy a životního prostředí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88131
skladem

Jaké má kniha
Bio & dítě
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Foršt: Bio & dítě koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Foršt: Bio & dítě

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 239 Kč

Kniha se zabývá zdravou výživou dětí od prvních soust kojenců až po školáky s využitím biopotravin. Kniha se zabývá zdravou výživou dětí od prvních soust kojenců až po školáky s využitím biopotravin. Kromě části teoretické, kde jsou popisovány základy zdravé výživy, výhody biopotravin ve zdravé výživě, co jíst, co raději nejíst a čemu se úplně vyhnout včetně zdravotních rizik, je v knize i část praktická, tj. kapitoly pro specifika jednotlivých období vč. receptů. Na závěr je v knize obsažena i kapitola o » ... a dál?

Produkt Jaroslav Foršt: Bio & dítě

Jaroslav Foršt: Bio & dítě - parametry

Název produktu: Jaroslav Foršt: Bio & dítě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 110 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Bio & dítě, bio i nebio zdravá výživa, pomůže některá nebezpečí, hlavně z oblasti potravin odhalit, a poradí, jak jim čelit. Není radikální, nevyzývá k návratu na stromy a ke svícení loučemi. Snaží se být průvodcem na cestě, jak dát vašemu dítěti to nejlepší z oblasti výživy a životního prostředí domova.Kniha Bio & dítě, bio i nebio zdravá výživa, pomůže některá nebezpečí, hlavně z oblasti potravin odhalit, a poradí, jak jim čelit. Není radikální, nevyzývá k návratu na stromy a ke svícení loučemi. Snaží se být průvodcem na cestě, jak dát vašemu dítěti to nejlepší z oblasti výživy a životního prostředí domova. Popis To nejcennější, co lidstvo má, jsou jeho děti. Nejcennějším pro člověka je jeho potomek. Jak pro něj zajistit to nejlepší? Od věků stojí rodiče zas a znovu před touto otázkou a dnešek není žádnou výjimkou. Dnešní doba již nenutí lovce rodu bojovat s medvědem, ale některé otázky klade stejné jako kdysi. Čím ho nakrmím, jak ho ochráním? Každá matka, každý otec si je kladou denně. A dnešní doba je také nebezpečná. Vzduch, který dýcháme, prostředí, v němž žijeme, jídlo, které jíme. To všechno může být problematické. Kniha Bio & dítě se zabývá zdravou výživou dětí od prvních lžiček kojenců až po školáky s využitím biopotravin. Kromě části teoretické, kde jsou popisovány základy zdravé výživy, výhody biopotravin ve zdravé výživě, co jíst, co raději nejíst a čemu se úplně vyhnout včetně zdravotních rizik, je v knize i část praktická, tj. kapitoly pro specifika jednotlivých období včetně receptů. Na závěr je v knize obsažena i kapitola o „nepotravinovém“ životě dětí, tj. drogerie a kosmetika, oblečení, plenky, a zařízení domácnosti v biokvalitě. Kniha je doplněna o kapitolu o dětské obezitě od známého českého obezitologa MUDr. Zlatka Marinova.Úryvek z úvodu: Naučit děti jíst zdravou stravu není lehký úkol. Tím víc, když vaše děti vyrůstaly dříve, než se člověk o zdravé výživě a biopotravinách vůbec dozvěděl. Navíc děti v jakémkoliv věku, snad s výjimkou kojeneckého, mají neomylné vlohy cpát se nadšeně něčím, co zdravou výživu nepřipomíná ani omylem, o bio kvalitě ani nemluvě. Dítě od 4 do 18 let je nejšťastnější v McDonaldu se svým Happy meals a hromadou hranolků s kečupem. Většina z vás jistě ví o čem mluvím a pokud to nevíte, děkujte přírodě, že se vám fastfoodová pohroma vyhnula. (...) Naši knihu jsme psali nejen pro ty, kteří mají doma malé děti, nebo se mít děti teprve chystají. Ale i pro ty, kteří mají doma děti větší a rádi by je naučili jíst zdravěji. Pomocnou ruku v ní najdou všichni, kdo si přeji, aby jejich děti byly zdravé a chutnalo jim a všichni, komu je jasné, že v dnešním světě je nutné vzít rozum do hrsti a správné cesty hledat. Správné cesty jsou málokdy přímé a pohodlné. Ty správné se totiž vinou do kopců a skal a někdy jsou tak zarostlé, že je snadné je minout. Ale protože držíte v ruce zrovna tuhle knížku, cestu jste neminuli. Přechod rodiny na zdravou výživu, byť i jen čá


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.