Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaroslav Flegr: Evoluční biologie

Učebnice/Odborná literatura

Jaroslav Flegr: Evoluční biologie

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Evoluční biologie - Jaroslav Flegr . Druhé, opravené a rozšířené vydání Podrobná učebnice evoluční biologie určená zejména posluchačům magisterských a doktorandských kurzů evoluční biologie, molekulární fylogenetiky a evoluční parazitologie. Může však sloužit i jako referenční příručka příslušných oborů (obsahuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Evoluční biologie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jaroslav Flegr: Evoluční biologie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 510 Kč

Podrobná učebnice evoluční biologie určená zejména posluchačům magisterských a doktorandských kurzů evoluční biologie, molekulární fylogenetiky a evoluční parazitologie. Může však sloužit i jako refe ... a dál?

Produkt Jaroslav Flegr: Evoluční biologie

Jaroslav Flegr: Evoluční biologie - parametry

Název produktu: Jaroslav Flegr: Evoluční biologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 510 Kč
Maximální cena: 513 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Evoluční biologie - Jaroslav Flegr . Druhé, opravené a rozšířené vydání Podrobná učebnice evoluční biologie určená zejména posluchačům magisterských a doktorandských kurzů evoluční biologie, molekulární fylogenetiky a evoluční parazitologie. Může však sloužit i jako referenční příručka příslušných oborů (obsahuje citace primárních pramenů) a do značné míry i jako popularizačnídílo, neboť nevyžaduje předchozí hlubší znalosti jiných biologických disciplín. Učebnice pokrývá ve 28 kapitolách veškerou problematiku oboru. Věnuje se mikroevolučním dějům (kapitoly Biologická evoluce, Dědičnost, Mutace, Přirozený výběr, Genetický drift, Genový tok, Evoluční tahy, Polymorfismus, Evoluce sekvence DNA, Evoluce genů, Evoluce pohlavního rozmnožování, Evoluční důsledky pohlavního rozmnožování, Koevoluce, Kulturní evoluce, Pohlavní výběr), makroevolučním dějům (kapitoly Vznik života, Evoluce ontogeneze a životního cyklu, Evoluce chování, Evoluce parazitů, Druhy, Speciace, Vymírání, Fylogenetika, Molekulární fylogenetika, Taxonomie a Makroevoluce) a obsahuje i dvě všeobecně zaměřené kapitoly (Kritika a obrana evolučních teorií a Historie evoluční biologie). Hlavním posláním knihy je přesvědčit čtenáře, že evoluční biologie je moderní biologickou disciplínou, která v posledních 30 letech prodělala neobyčejně bouřlivý a nesmírně zajímavý vývoj, který nakonec vyústil v zásadní změny v samotných základech oboru. Evoluční biologie - Jaroslav Flegr od nakladatelství Academia v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.