Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaroslav Fikr, Jaroslav Kahovec: Názvosloví organické chemie

Učebnice/Odborná literatura

Jaroslav Fikr, Jaroslav Kahovec: Názvosloví organické chemie

Hodnocení: 9x
  • 3.77778

Publikace: Názvosloví organické chemie - Fikr Jaroslav;Kahovec Jaroslav. V publikaci je stručně a přehledně vysvětleno (a na mnoha příkladech názorně předvedeno) tvoření názvosloví organické chemie podle novelizovaných pravidel IUPAC. Vzorce a názvy jednotlivých skupin organických sloučenin jsou přesně logicky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Názvosloví organické ch..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Fikr, Jaroslav Kahovec: Názvosloví organické chemie koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Fikr, Jaroslav Kahovec: Názvosloví organické chemie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 204 Kč

V publikaci je stručně a přehledně vysvětleno (a na mnoha příkladech názorně předvedeno) tvoření názvosloví organické chemie podle novelizovaných pravidel IUPAC. Vzorce a názvy jednotlivých skupin org ... a dál?

Produkt Jaroslav Fikr, Jaroslav Kahovec: Názvosloví organické chemie

Jaroslav Fikr, Jaroslav Kahovec: Názvosloví organické chemie - parametry

Název produktu: Jaroslav Fikr, Jaroslav Kahovec: Názvosloví organické chemie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 204 Kč
Maximální cena: 319 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.78 bodů z 5
Počet hodnocení: 9 x
Hodnocení:
  • 3.77778
Podrobný popis:

Publikace: Názvosloví organické chemie - Fikr Jaroslav;Kahovec Jaroslav. V publikaci je stručně a přehledně vysvětleno (a na mnoha příkladech názorně předvedeno) tvoření názvosloví organické chemie podle novelizovaných pravidel IUPAC. Vzorce a názvy jednotlivých skupin organických sloučenin jsou přesně logicky odvozeny a uspořádány do tabulek, ve kterých jsou barevně vyznačeny společné a rozdílné znaky sloučenin. Každá kapitola končí závěrečným testem s uvedením správného řešení. Výběr názvů sloučenin odpovídá osnovám organické chemie pro gymnázia. Kniha může sloužit nejen k procvičování názvosloví v hodinách chemie, ale i k přípravě na maturitní zkoušku. Pro své přehledné tabulkové uspořádání i zařazení náročnějšího a rozšiřujícího učiva ji lze doporučit i pro opakování a doplnění středoškolské chemie v prvním ročníku vysokých škol. Zařazením (podle novelizovaných pravidel upravených) názvů organických sloučenin z objednávkového katalogu chemikálií firmy Sigma - Aldrich a názvů sloučenin z mezinárodní vysokoškolské učebnice chemie Organic Chemistry kniha může být dobrým pomocníkem i pro chemiky v laboratořích a v závodech. Publikace: Názvosloví organické chemie - Fikr Jaroslav;Kahovec Jaroslav. Autor knihy Jaroslav Kahovec, Jaroslav Fikr, Vydavatelstvo Rubico Jaroslav Kahovec; Jaroslav FikrRubico 2008Kniha, čeština


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.