Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jaroslav Fikr: Chci se dostat na VŠ! 2 - Jak porozumíme chemickým výpočtům

Knihy

Jaroslav Fikr: Chci se dostat na VŠ! 2 - Jak porozumíme chemickým výpočtům

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Jak porozumíme chemickým výpočtům - Fikr Jaroslav. Mimořádně úspěšná a originální učebnice vycházející z dlouholetých pedagogických zkušeností autora. Publikace poprvé vyšla před třemi lety a stala se velmi oblíbenou. Nyní vychází v novém rozšířeném vydání ve dvou dílech: 1. Jak porozumíme chemickým vzorcům a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89247
skladem

Jaké má kniha
Chci se dostat na VŠ! 2..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jaroslav Fikr: Chci se dostat na VŠ! 2 - Jak porozumíme chemickým výpočtům

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 179 Kč

Největší pozornost je věnována výpočtům z rovnice. Všechny výpočty z rovnice se řeší jednotným způsobem ve třech krocích pomocí látkového množství zadaných a hledaných látek. V každé kapitole jsou několika způsoby vyřešené vzorové příklady. Pro začínající chemiky je určeno řešení úvahou bez vzorečků. Zkušenější chemici budou rádi řešit příklady trojčlenkou. Matematicky zdatnější chemici jistě ocení fyzikální způsob řešení - veličiny dané a upravené, vztahy, odvození výsledného vzorce, dosazení číselných hodnot a » ... a dál?

Produkt Jaroslav Fikr: Chci se dostat na VŠ! 2 - Jak porozumíme chemickým výpočtům

Jaroslav Fikr: Chci se dostat na VŠ! 2 - Jak porozumíme chemickým výpočtům - parametry

Název produktu: Jaroslav Fikr: Chci se dostat na VŠ! 2 - Jak porozumíme chemickým výpočtům
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Jak porozumíme chemickým výpočtům - Fikr Jaroslav. Mimořádně úspěšná a originální učebnice vycházející z dlouholetých pedagogických zkušeností autora. Publikace poprvé vyšla před třemi lety a stala se velmi oblíbenou. Nyní vychází v novém rozšířeném vydání ve dvou dílech: 1. Jak porozumíme chemickým vzorcům a rovnicím 2. Jak porozumíme chemickým výpočtům S velkým úspěchem se setkala také autorova originální pomůcka Periodická soustava prvků s názvoslovím organické a anorganické chemie. Všechny tři publikace tvoří dohromady nedocenitelnou pomůcku při přípravě k maturitě a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Mohou se však také použít v běžné výuce či při samostudiu. Výpočty ze vzorce jsou založeny na porozumění látkovému množství, molárnímu objemu, molární hmotnosti, Avogadrově konstantě, hmotnostnímu zlomku a stechiometrickému vzorci. Výpočty na složení roztoků procvičují výpočet hmotnostního a objemového zlomku i výpočet molární a hmotnostní koncentrace. V mnoha příkladech se řeší přepočet různých způsobů vyjádření složení roztoků a ředění roztoků. Výpočty pH jsou zaměřeny na určení kyselosti a zásaditosti vodných roztoků silných a slabých kyselin a zásad. Největší pozornost je věnována výpočtům z rovnice. Všechny výpočty z rovnice se řeší jednotným způsobem ve třech krocích pomocí látkového množství zadaných a hledaných látek. V každé kapitole jsou několika způsoby vyřešené vzorové příklady. Pro začínající chemiky je určeno řešení úvahou bez vzorečků. Zkušenější chemici budou rádi řešit příklady trojčlenkou. Matematicky zdatnější chemici jistě ocení fyzikální způsob řešení – veličiny dané a upravené, vztahy, odvození výsledného vzorce, dosazení číselných hodnot a odvození výsledné jednotky. Všechny čtyři kapitoly jsou zakončeny mnoha příklady na procvičení s uvedením správných výsledků. Jak porozumíme chemickým výpočtům - Fikr Jaroslav od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Mimořádně úspěšná a originální učebnice vycházející z dlouholetých pedagogických zkušeností autora.

Vychází v novém rozšířeném vydání ve dvou dílech:

1. Jak porozumíme chemickým vzorcům a rovnicím

2. Jak porozumíme chemickým výpočtům

Rok vydání­: 2010Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-87029-95-4Počet stran: 128Rozměry: 295,0 x 210,0 x 7,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.