Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Jaroslav Balvín: Deník z kibucu

Knihy osobnosti a fakta

Jaroslav Balvín: Deník z kibucu

Hodnocení: 1x
  • 4

Deník z kibucu – České stopy na břehu Galilejského jezera - Jaroslav Balvín. Kibucy byly od počátku 20. století jednou z forem osidlování mandátní Palestiny, které mělo podpořit návrat Židů z diaspory do „Země zaslíbené“. Od vzniku toho prvního v Deganiji v roce 1909 prošly bouřlivým vývojem a hrály důležitou roli ve ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77243
skladem

Jaké má kniha
Deník z kibucu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Balvín: Deník z kibucu koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Balvín: Deník z kibucu

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 170 Kč

Kibucy byly od počátku 20. století jednou z forem osidlování mandátní Palestiny, které mělo podpořit návrat Židů z diaspory do „Země zaslíbené“. Od vzniku toho prvního v Deganiji v roce 1909 prošly ... a dál?

Produkt Jaroslav Balvín: Deník z kibucu

Jaroslav Balvín: Deník z kibucu - parametry

Název produktu: Jaroslav Balvín: Deník z kibucu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 170 Kč
Maximální cena: 226 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Deník z kibucu – České stopy na břehu Galilejského jezera - Jaroslav Balvín. Kibucy byly od počátku 20. století jednou z forem osidlování mandátní Palestiny, které mělo podpořit návrat Židů z diaspory do „Země zaslíbené“. Od vzniku toho prvního v Deganiji v roce 1909 prošly bouřlivým vývojem a hrály důležitou roli ve válce o nezávislost Izraele. Původně komunistická družstva ale postupně krachovala a vylidňovala se, než kibucy chytily druhý dech a řada z nich se vyvinula v podniky nadprůměrně schopné obstát v tržním prostředí. Autor se na začátku roku 2015 vydal do jednoho z historicky nejvýznamnějších kibuců v Horní Galileji. Ejn Gev u malebného Galilejského (Kineretského) jezera se mu stal výchozím bodem pro cesty za Židy, kteří odešli nebo uprchli z Československa, aby začali od začátku, někdy našel jejich potomky. Pátral po tom, jaký život vedli v nové zemi. Potkával zemité kibucníky i ukřičenou komunitu mladých dobrovolníků z celého světa. Deník z kibucu – České stopy na břehu Galilejského jezera - Jaroslav Balvín od nakladatelství NOVELA BOHEMICA v kategorii Historie a military | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.