Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jaroslav Anděl, Petr Hron, Adéla Petruželková: Josef Sudek v rozhovorech a vzpomínkách

Knihy naučná literatura

Jaroslav Anděl, Petr Hron, Adéla Petruželková: Josef Sudek v rozhovorech a vzpomínkách

Hodnocení: 1x
  • 4

Josef Sudek v rozhovorech a vzpomínkách - Jaroslav Anděl, Petr Hron, Adéla Petruželková . V první části knihy jsou shromážděny více než dvě desítky časopiseckých rozhovorů s Josefem Sudkem z let 1936-76, tato pramenná edice poprvé přináší v celku jejich úplné a doslovné znění. Publikované rozhovory doplňují přepisy ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88483
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Anděl, Petr Hron, Adéla Petruželková: Josef Sudek v rozhovorech a vzpomínkách koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Anděl, Petr Hron, Adéla Petruželková: Josef Sudek v rozhovorech a vzpomínkách

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 309 Kč

Čtenářům se v této knize dostává do rukou mnohostranný portrét Josefa Sudka a jeho díla, tvořený jeho vlastními slovy, zachycený očima jeho nejbližších přátel i z odstupu uměnovědné reflexe. Kniha je doplněna ediční poznámkou a jmenným rejstříkem. ... a dál?

Produkt Jaroslav Anděl, Petr Hron, Adéla Petruželková: Josef Sudek v rozhovorech a vzpomínkách

Jaroslav Anděl, Petr Hron, Adéla Petruželková: Josef Sudek v rozhovorech a vzpomínkách - parametry

Název produktu: Jaroslav Anděl, Petr Hron, Adéla Petruželková: Josef Sudek v rozhovorech a vzpomínkách
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 309 Kč
Maximální cena: 448 Kč
Ušetríte až: 139 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Josef Sudek v rozhovorech a vzpomínkách - Jaroslav Anděl, Petr Hron, Adéla Petruželková . V první části knihy jsou shromážděny více než dvě desítky časopiseckých rozhovorů s Josefem Sudkem z let 1936-76, tato pramenná edice poprvé přináší v celku jejich úplné a doslovné znění. Publikované rozhovory doplňují přepisy dvou nahrávek z archivu Českého rozhlasu. Druhá část knihy obsahuje unikátní soubor vzpomínek pamětníků, Sudkových kolegů a přátel, které na začátku 80. let zaznamenal fotograf Petr Hron. V tomto rozsahu celek jím shromážděných vzpomínek rovněž dosud publikován nebyl, část přepisů byla pořízena až pro toto vydání. Třetí část tvoří původně ineditní sborník „Pocta Josefu Sudkovi“, který k autorovým osmdesátinám začal pořádat Jaroslav Anděl. Po jeho odchodu do exilu pracoval na shromažďování příspěvků Antonín Dufek. Sborník obsahuje pětadvacet textových příspěvků nejrůznějších autorů několika generací, od Jana Lauschmanna a Adolfa Schneebergera po Petra Rezka, a také příspěvky výtvarné. Část původní obrazové přílohy, včetně fotografií zachycujících Josefa Sudka, je v přítomném svazku reprodukována. Čtenářům se v této knize dostává do rukou mnohostranný portrét Josefa Sudka a jeho díla, tvořený jeho vlastními slovy, zachycený očima jeho nejbližších přátel i z odstupu uměnovědné reflexe. Kniha je doplněna ediční poznámkou a jmenným rejstříkem. Josef Sudek v rozhovorech a vzpomínkách - Jaroslav Anděl, Petr Hron, Adéla Petruželková od nakladatelství Torst v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.