Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jaroslav A. Jirásek: Manažeři se lvíčkem II

Knihy

Jaroslav A. Jirásek: Manažeři se lvíčkem II

Hodnocení: 1x
  • 4

Od doby, kdy Jaroslav A. Jirásek a Jan Preclík přišli s nápadem vyprávět příběhy českých manažerů, kteří se na přelomu století – pouhých deset let od transformace české ekonomiky na tržní podmínky – svými výkony, odbornými znalostmi, profesionálním přístupem i kulturou vedení lidí zapsali do povědomí české ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Manažeři se lvíčkem II
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jaroslav A. Jirásek: Manažeři se lvíčkem II

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 262 Kč

Od doby, kdy Jaroslav A. Jirásek a Jan Preclík přišli s nápadem vyprávět příběhy českých manažerů, kteří se na přelomu století – pouhých deset let od transformace české ekonomiky na tržní podmínky – svými výkony, odbornými znalostmi, profesionálním přístupem i kulturou vedení lidí zapsali do povědomí české veřejnosti, uplynulo již pět let. V tomto období jsme se přesvědčili, že v české ekonomice i managementu dochází k převratným změnám, utvářejí se pravidla podnikání a mezi manažery vynikají ti, kteří dokázali » ... a dál?

Produkt Jaroslav A. Jirásek: Manažeři se lvíčkem II

Jaroslav A. Jirásek: Manažeři se lvíčkem II - parametry

Název produktu: Jaroslav A. Jirásek: Manažeři se lvíčkem II
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 262 Kč
Maximální cena: 272 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Od doby, kdy Jaroslav A. Jirásek a Jan Preclík přišli s nápadem vyprávět příběhy českých manažerů, kteří se na přelomu století – pouhých deset let od transformace české ekonomiky na tržní podmínky – svými výkony, odbornými znalostmi, profesionálním přístupem i kulturou vedení lidí zapsali do povědomí české veřejnosti, uplynulo již pět let. V tomto období jsme se přesvědčili, že v české ekonomice i managementu dochází k převratným změnám, utvářejí se pravidla podnikání a mezi manažery vynikají ti, kteří dokázali své vize, myšlenky a ideály díky svým schopnostem a dovednostem realizovat v praktickém životě. Proto lze přivítat, že se nám dostává do rukou „pokračování“ knihy Manažeři se lvíčkem, její „dvojka“, tentokrát s podtitulem Jak řídí úspěšní čeští manažeři na prahu 21. století, autorů Jaroslava Jiráska, Jana Preclíka a Jana Přikryla,  které vychází při příležitosti 15. ročníku soutěže Manažer roku a klade si za cíl ukázat kvalitativní posun v práci manažerů v České republice v prvním desetiletí 21. století. Přináší výběr profilů manažerských osobností, finalistů soutěže Manažer roku, pořádané každoročně Českou manažerskou asociací. Z desítek vynikajících manažerů – účastníků soutěže – vybírali autoři ty, kteří obohatili manažerskou praxi originálními postupy a dosáhli se svými organizacemi mimořádných výsledků. Kniha představuje takové osobnosti, jako jsou Jan Mühlfeit, Tomáš Šabatka, Zdeněk Burda a Jitka Pantůčková, které se prosadily ve významných světových firmách, Jiří Cienciala a Zbyněk Frolík, kteří vybudovali moderní firmy s ryze českým kapitálem, a řadu dalších manažerů, kteří přispěli k rozvoji naší ekonomiky excelentním řízením svých organizací. Ohlédneme-li se za historií soutěže Manažer roku, můžeme říci, že tato soutěž nikdy nebyla nahodilou anketou, ale že je výsledkem pečlivého exaktního hodnocení nominovaných manažerů uznávanými odborníky. Hlubší pohled do historie soutěže pak poukazuje na vývoj ekonomického a podnikatelského prostředí, s jeho vrcholy i pády v osmnáctileté historii přerodu české ekonomiky. Organizátoři soutěže vždy sledovali práci manažerů jak z velkých nadnárodních korporací působících i v České republice, tak i z malých ryze českých firem. Po vstupu České republiky do Evropské unie se ukázalo, že naši manažeři ve srovnání se svými zahraničními kolegy prokázali profesní kvality i vynikající manažerské schopnosti a obstáli se ctí.Jaroslav A. Jirásek je absolventem ČVUT v Praze. Titul doktora věd obhájil na VŠE, rovněž v Praze. Pracoval v řadě strojírenských podniků, založil a několik let řídil Institut řízení. Působil ve Filosofickém ústavu ČSAV a v Mezinárodním ústavu aplikované systémové analýzy v Laxenburgu. Byl profesorem strategického řízení na Univerzitě v Pittsburghu. Je čestným členem České manažerské asociace a autorem mnoha odborných publikací.Jan Preclík absolvoval fakultu řízení VŠE v Praze a European Business School, kde získal titul Master of  International Managem


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.