Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaromíra Kvačková: Opakujeme češtinu v 8.ročníku - 2.díl

Učebnice/Odborná literatura

Jaromíra Kvačková: Opakujeme češtinu v 8.ročníku - 2.díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Sešit pro 2. pololetí navazuje na procvičování skladby a pokračuje tématy: nauka o tvoření slov, slova přejatá, tvarosloví a obecné výklady o jazyce. Pokračuje ve výkladu a procvičování učebních textů na 1. část. Procvičuje následující témata: Souvětí souřadné a podřadné, Interpunkce ve větě jednoduché a souvětí, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jaromíra Kvačková: Opakujeme češtinu v 8.ročníku - 2.díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 36 Kč

Sešit pro 2. pololetí navazuje na procvičování skladby a pokračuje tématy: nauka o tvoření slov, slova přejatá, tvarosloví a obecné výklady o jazyce. NNS860 ... a dál?

Produkt Jaromíra Kvačková: Opakujeme češtinu v 8.ročníku - 2.díl

Jaromíra Kvačková: Opakujeme češtinu v 8.ročníku - 2.díl - parametry

Název produktu: Jaromíra Kvačková: Opakujeme češtinu v 8.ročníku - 2.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 36 Kč
Maximální cena: 41 Kč
Ušetríte až: 5 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sešit pro 2. pololetí navazuje na procvičování skladby a pokračuje tématy: nauka o tvoření slov, slova přejatá, tvarosloví a obecné výklady o jazyce. Pokračuje ve výkladu a procvičování učebních textů na 1. část. Procvičuje následující témata: Souvětí souřadné a podřadné, Interpunkce ve větě jednoduché a souvětí, Pořádek slov, Obohacování slovní zásoby, Přejímání slov z cizích jazyků, Výslovnost a psaní přejatých slov, Slova přejatá a jejich výslovnost i pravopis, Skloňování obecných jmen přejatých a cizích jmen vlastních, Slovesný vid, Slovanské jazyky, Opakování, Závěrečná prověrka. Opakujeme češtinu v 8.ročníku - 2.díl - Jaromíra Kvačková


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.