Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaromír Mysliveček: Základy neurověd - 2. vydání

Učebnice/Odborná literatura

Jaromír Mysliveček: Základy neurověd - 2. vydání

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Základy neurověd - Jaromír Mysliveček. Druhé vydání přehledné, koncentrované a snadno srozumitelné monografie, která je charakteristická logickou stavbou výkladu a hojným užitím názorných příkladů a obrázků, což usnadňuje pochopení problematiky. Schematické členění, zvýrazněný text a rozšířený rejstřík ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaromír Mysliveček: Základy neurověd - 2. vydání koupíte i tady

Specifikace Jaromír Mysliveček: Základy neurověd - 2. vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 378 Kč

Druhé vydání přehledné, koncentrované a snadno srozumitelné monografie, která je charakteristická logickou stavbou výkladu a hojným užitím názorných příkladů a obrázků, což usnadňuje pochopení problematiky. Schematické členění, zvýrazněný text a rozšířený rejstřík zase ulehčují orientaci a vedou čtenáře nejkratší cestou k hledané informaci. Odpadá tak zdlouhavé listování dalšími publikacemi. To ocení zejména studenti připravující se na zkoušku z fyziologie či anatomie i zájemci o specializované klinické disciplíny » ... a dál?

Produkt Jaromír Mysliveček: Základy neurověd - 2. vydání

Jaromír Mysliveček: Základy neurověd - 2. vydání - parametry

Název produktu: Jaromír Mysliveček: Základy neurověd - 2. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 378 Kč
Maximální cena: 599 Kč
Ušetríte až: 221 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Základy neurověd - Jaromír Mysliveček. Druhé vydání přehledné, koncentrované a snadno srozumitelné monografie, která je charakteristická logickou stavbou výkladu a hojným užitím názorných příkladů a obrázků, což usnadňuje pochopení problematiky. Schematické členění, zvýrazněný text a rozšířený rejstřík zase ulehčují orientaci a vedou čtenáře nejkratší cestou k hledané informaci. Odpadá tak zdlouhavé listování dalšími publikacemi. To ocení zejména studenti připravující se na zkoušku z fyziologie či anatomie i zájemci o specializované klinické disciplíny neurologii a psychiatrii. V publikaci nejsou záměrně zařazeny výsledky nejaktuálnějších výzkumů. Vyvozené závěry, nyní chápané jako převratné a zásadní, se totiž časem mohou ukázat jako nepodstatné, zavádějící či dokonce chybné. Autorský kolektiv byl rozšířen proti prvnímu vydání o další autory, což pomohlo zlepšit předkládaný přehled základních poznatků neurověd. Publikace: Základy neurověd - Jaromír Mysliveček. Přehledné, koncentrované a snadno srozumitelné shrnutí základních i nadstavbových poznatků z daného oboru to jsou hlavní klady této obsahově vyčerpávající monografie. Logická stavba výkladu a hojné užití názorných příkladů i obrázků usnadňují Triton - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu matná - 392 str. - ISBN: 978-80-7387-088-1 - Kniha Jaromír MyslivečekTriton 2009Kniha, čeština, 392 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.