Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jarmila Roučková: Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením

Učebnice/Odborná literatura

Jarmila Roučková: Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením

Hodnocení: 1x
  • 4

Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením - Jarmila Roučková Kniha vychází ze zkušenosti, že dítě se sluchovým postižením se nejvíce naučí hrou v domácím prostředí. Úvodní texty poskytují rodičům srozumitelnou základní orientaci o sluchovém postižení, aby lépe porozuměli smyslu uvedených her a cvičení. První dvě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Cvičení a hry pro děti ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jarmila Roučková: Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením koupíte i tady

Specifikace Jarmila Roučková: Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 211 Kč

Kniha vychází ze zkušenosti, že dítě se sluchovým postižením se nejvíce naučí hrou v domácím prostředí. Úvodní texty poskytují rodičům srozumitelnou základní orientaci o sluchovém postižení, aby lé ... a dál?

Produkt Jarmila Roučková: Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením

Jarmila Roučková: Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením - parametry

Název produktu: Jarmila Roučková: Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 211 Kč
Maximální cena: 304 Kč
Ušetríte až: 93 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením - Jarmila Roučková Kniha vychází ze zkušenosti, že dítě se sluchovým postižením se nejvíce naučí hrou v domácím prostředí. Úvodní texty poskytují rodičům srozumitelnou základní orientaci o sluchovém postižení, aby lépe porozuměli smyslu uvedených her a cvičení. První dvě kapitoly jsou zaměřeny obecněji, následující části se již zabývají konkrétně vždy jednou oblastí rehabilitačního procesu. Těžištěm knihy jsou soubory nápadů, her a cvičení pro rozvíjení dané oblasti. Cvičení jsou řazena přibližně podle vývojového stupně a jsou vhodná pro děti raného až předškolního věku. Většinu uvedených her a cvičení lze využít i u slyšících dětí, jsou vhodné zvláště pro ty, které mají komunikační problémy (opožděný vývoj řeči, dysfázie). Knihu využijí zejména rodiče malých dětí se sluchovým postižením a učitelky mateřských škol, které mají ve třídách integrované dítě se sluchovou vadou. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Hry a aktivity s dětmi od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Jarmila RoučkováPORTÁL 2011Kniha, čeština, 152 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.