Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jarmila Mandžuková: Co nejíst, když... - Praktický domácí rádce

Knihy naučná literatura

Jarmila Mandžuková: Co nejíst, když... - Praktický domácí rádce

Hodnocení: 1x
  • 4

Jste nemocní či máte nějaký zdravotní problém? Tato kniha Co nejíst když... může změnit váš život, pokud si uvědomíte, že samotné léky na trvalé uzdravení nestačí! Dozvíte se, jak úpravou stravy podpořit samoléčivé schopnosti organismu, a zásadně tak zlepšit průběh nemoci a uzdravování. Značná pozornost je věnována i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.5
skladem

Jaké má kniha
Co nejíst, když... - Pr..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jarmila Mandžuková: Co nejíst, když... - Praktický domácí rádce koupíte i tady

Specifikace Jarmila Mandžuková: Co nejíst, když... - Praktický domácí rádce

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 120 Kč

Jste nemocní či máte nějaký zdravotní problém? Tato kniha Co nejíst když... může změnit váš život, pokud si uvědomíte, že samotné léky na trvalé uzdravení nestačí! Dozvíte se, jak úpravou stravy podpořit samoléčivé schopnosti organismu, a zásadně tak zlepšit průběh nemoci a uzdravování. Značná pozornost je věnována i zdravějšímu způsobu stravování a vychází vstříc všem, kteří hledají pravdivé informace o potravinách, škodlivých přídavných látkách, tzv. éčkách, a nechtějí se spoléhat jen na to, co jim výrobci či » ... a dál?

Produkt Jarmila Mandžuková: Co nejíst, když... - Praktický domácí rádce

Jarmila Mandžuková: Co nejíst, když... - Praktický domácí rádce - parametry

Název produktu: Jarmila Mandžuková: Co nejíst, když... - Praktický domácí rádce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 120 Kč
Maximální cena: 188 Kč
Ušetríte až: 68 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jste nemocní či máte nějaký zdravotní problém? Tato kniha Co nejíst když... může změnit váš život, pokud si uvědomíte, že samotné léky na trvalé uzdravení nestačí! Dozvíte se, jak úpravou stravy podpořit samoléčivé schopnosti organismu, a zásadně tak zlepšit průběh nemoci a uzdravování. Značná pozornost je věnována i zdravějšímu způsobu stravování a vychází vstříc všem, kteří hledají pravdivé informace o potravinách, škodlivých přídavných látkách, tzv. éčkách, a nechtějí se spoléhat jen na to, co jim výrobci či prodejci a jejich reklamy doporučují. Kniha Co nejíst když... přináší praktické rady a jednoduché návody, jak se zorientovat v nepřeberném množství předkládaných informací, a neměla by chybět v knihovničce každého, komu záleží na zdraví svém i svých blízkých.Jste nemocní či máte nějaký zdravotní problém? Tato kniha Co nejíst když... může změnit váš život, pokud si uvědomíte, že samotné léky na trvalé uzdravení nestačí! Dozvíte se, jak úpravou stravy podpořit samoléčivé schopnosti organismu, a zásadně tak zlepšit průběh nemoci a uzdravování. Značná pozornost je věnována i zdravějšímu způsobu stravování a vychází vstříc všem, kteří hledají pravdivé informace o potravinách, škodlivých přídavných látkách, tzv. éčkách, a nechtějí se spoléhat jen na to, co jim výrobci či prodejci a jejich reklamy doporučují. Kniha Co nejíst když... přináší praktické rady a jednoduché návody, jak se zorientovat v nepřeberném množství předkládaných informací, a neměla by chybět v knihovničce každého, komu záleží na zdraví svém i svých blízkých. Popis Ukázka z úvodu: Již starověký lékař a zakladatel medicíny Hippokrates přišel s myšlenkou: "To, co jíš, by tě mělo i léčit", což potvrzuje úzkou vazbu mezi naší výživou a zdravím. Ale po staletí tradované moudrosti jsou pomalu zapomenuty, místo nich nastoupila moderní medicína a obrovskou rychlostí se rozvinulo průmyslové zpracování potravin. Ve vyspělých zemích se radikálně změnil způsob života a stravovací návyky. Konzumujeme průmyslově zpracované potraviny "obohacené" o množství chemických látek, tzv. éček, konzervované pokrmy, polotovary, jídla rychlého občerstvení (fast food) a přejídáme se. Většina populace bohužel podceňuje zdravotní rizika vyplývající z konzumace takových produktů. Je paradoxem, že lidé, kteří se takto stravují, trpí často nedostatkem živin. Přijímají sice množství energeticky bohaté, tučné a sladké potravy, která však v sobě nemá dostatek výživných látek, což se negativně projevuje na zdravotním stavu. Na stránkách této knihy se dozvíte, jak léčit nejčastější zdravotní problémy a onemocnění úpravou stravy a jakých potravin a přídavných látek - tzv. éček - se vyvarovat. Kniha přináší řadu námětů pro vytváření nových stravovacích zvyklostí. Předkládané informace a poznatky by měly upozornit na důležité změny ve stravování v případě onemocnění či zdravotních potíží a zároveň poukázat na nejzávažnější rizika dnešního moderního způsobu stravování. (...)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.