Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jarmila Kelnarová: Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník/1. díl

Učebnice/Odborná literatura

Jarmila Kelnarová: Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník/1. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník - 1. díl - Kelnarová Jarmila a kolektiv. Moderní učebnice ošetřovatelství je koncipována pro výuku žáků oboru zdravotnický asistent na středních zdravotnických školách. Je určena 2. ročníkům studia a navazuje na úspěšnou učebnici ošetřovatelství pro 1. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jarmila Kelnarová: Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník/1. díl koupíte i tady

Specifikace Jarmila Kelnarová: Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník/1. díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 164 Kč

Moderní učebnice ošetřovatelství je koncipována pro výuku žáků oboru zdravotnický asistent na středních zdravotnických školách. Je určena 2. ročníkům studia a navazuje na úspěšnou učebnici ošetřovatelství pro 1. ročník. Zahrnuje náročnou látku se všemi tématy, které budoucí zdravotnický asistent musí v průběhu 2. ročníku studia zvládnout. Učebnici bohatě doplňují fotografie a obrázky, kontrolní otázky pro opakování a kompetence pro práci zdravotnického asistenta.Tak jako učebnice pro 1. ročník je i tato publikace » ... a dál?

Produkt Jarmila Kelnarová: Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník/1. díl

Jarmila Kelnarová: Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník/1. díl - parametry

Název produktu: Jarmila Kelnarová: Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník/1. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 164 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 135 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník - 1. díl - Kelnarová Jarmila a kolektiv. Moderní učebnice ošetřovatelství je koncipována pro výuku žáků oboru zdravotnický asistent na středních zdravotnických školách. Je určena 2. ročníkům studia a navazuje na úspěšnou učebnici ošetřovatelství pro 1. ročník. Zahrnuje náročnou látku se všemi tématy, které budoucí zdravotnický asistent musí v průběhu 2. ročníku studia zvládnout. Učebnici bohatě doplňují fotografie a obrázky, kontrolní otázky pro opakování a kompetence pro práci zdravotnického asistenta.Tak jako učebnice pro 1. ročník je i tato publikace doplněna další učební pomůckou - pracovními sešity, které slouží k procvičení a upevnění znalostí získaných při výuce předmětu ošetřovatelství a k upevnění mezipředmětových vztahů. Publikace: Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník - 1. díl - Kelnarová Jarmila a kolektiv. Ošetřovatelství pro zdrav.2r.1 - 1.díl - GRADA - Jazyk: CZ - 180 str. - ISBN: 978-80-247-3105-6 - Kniha Jarmila Kelnarová1.dílGRADAKniha, čeština, 180 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.