Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jarmila Kelnarová: Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2. ročník/2. díl

Učebnice/Odborná literatura

Jarmila Kelnarová: Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2. ročník/2. díl

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Druhý díl učebnice ošetřovatelství pro 2. ročníky splňuje požadavky žáků i vyučujících na středních zdravotnických školách. Jako jediná učebnice na trhu je připravena přímo pro žáky oborů na SZŠ. Učebnice je určena 2. ročníkům studia, navazuje na 1. díl pro 2. ročník a na úspěšnou učebnici ošetřovatelství pro 1. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jarmila Kelnarová: Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2. ročník/2. díl koupíte i tady

Specifikace Jarmila Kelnarová: Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2. ročník/2. díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 187 Kč

Druhý díl učebnice ošetřovatelství pro 2. ročníky je jako jediná učebnice na trhu připravena přímo pro žáky oborů na SZŠ. Navazuje na 1. díl pro 2. ročník a zahrnuje náročnou látku se všemi tématy, která musí žák v průběhu 2. ročníku zvládnout. Je zpestřena fotografiemi a obrázky, kontrolními otázkami pro opakování a výčty kompetencí. Stejně jako učebnice pro 1. ročník je doplněna pracovními sešity, které slouží k procvičení a upevnění znalostí. ... a dál?

Produkt Jarmila Kelnarová: Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2. ročník/2. díl

Jarmila Kelnarová: Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2. ročník/2. díl - parametry

Název produktu: Jarmila Kelnarová: Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2. ročník/2. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 187 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 162 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Druhý díl učebnice ošetřovatelství pro 2. ročníky splňuje požadavky žáků i vyučujících na středních zdravotnických školách. Jako jediná učebnice na trhu je připravena přímo pro žáky oborů na SZŠ. Učebnice je určena 2. ročníkům studia, navazuje na 1. díl pro 2. ročník a na úspěšnou učebnici ošetřovatelství pro 1. ročník. Zahrnuje náročnou látku se všemi tématy, která musí žák v průběhu 2. ročníku studia zvládnout. Po prostudování bude žák schopen zcela plnit studijní požadavky pro tento předmět. Učebnici bohatě doplňují fotografie a obrázky, kontrolní otázky pro opakování a výčet kompetencí pro absolventy středních zdravotnických škol.

Tak jako učebnici pro 1. ročník je i tato publikace doplněna další učební pomůckou - pracovními sešity, které slouží k procvičení a upevnění znalostí získaných v obou dílech učebnic pro 2. ročník. Moderní učebnice ošetřovatelství je jako jediná na trhu připravena přímo pro žáky oboru zdravotnický asistent. Obsahuje všechna témata, která se učí ve druhém ročníku oboru. Učebnici bohatě doplňují obrázky a grafy. Obsahuje kontrolní otázky a jsou v ní uvedeny kompetence pro práci zdravotnického asistenta.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.