Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jarmila Frejtichová: Můj rok 1968

Knihy

Jarmila Frejtichová: Můj rok 1968

Hodnocení: 0x
  • 4

Zábavný a poučný průvodce československých dějin v osudovém roce 1968.Tento titul je dostupný také v kolekci za výhodnou cenu.Jak vypadal svět v roce, který tak zásadním způsobem změnil životy několika generací? Do jaké reality vstoupili ti, kteří mají tento přelomový rok našich dějin uveden v kolonce „Narozen(a)“? A ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.9336
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Můj rok 1968
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jarmila Frejtichová: Můj rok 1968 koupíte i tady

Specifikace Jarmila Frejtichová: Můj rok 1968

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 169 Kč

Kniha – autor Jarmila Frejtichová; Alena Breuerová, 152 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. Zábavný a poučný průvodce československých dějin v osudovém roce 1968.Zavzpomínejte na rok, kdy jste se narodili, nebo který vám utkvěl v paměti. O jakých událostech se mluvilo v médiích, jaká auta byla v kurzu, kolik stál lístek na tramvaj nebo jak vypadala tehdejší Miss World? Připomeňte si oblíbené písně, dobovou reklamu i filmy, které běžely v kinech v roce 1968. Připomeňme si rok, kdy tanky armád Varšavské smlouvy » ... a dál?

Produkt Jarmila Frejtichová: Můj rok 1968

Jarmila Frejtichová: Můj rok 1968 - parametry

Název produktu: Jarmila Frejtichová: Můj rok 1968
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zábavný a poučný průvodce československých dějin v osudovém roce 1968.Tento titul je dostupný také v kolekci za výhodnou cenu.Jak vypadal svět v roce, který tak zásadním způsobem změnil životy několika generací? Do jaké reality vstoupili ti, kteří mají tento přelomový rok našich dějin uveden v kolonce „Narozen(a)“? A jak vypadal běžný život obyčejných lidí na pozadí „velké“ historie? I v těch nejvypjatějších okamžicích dějin žijí lidé své každodenní životy – nakupují, chodí do kina, scházejí se v kavárnách i hospodách, sportují, pracují…Kniha, kterou držíte v ruce, vám ukáže rok 1968 z trochu jiného úhlu. Přečtete si, čím se lidé tehdy bavili, jaká divadelní představení hýbala kulturní veřejností, co se nosilo a proč z oběhu mizely tříkorunové mince. Připomeneme vám olympijské hry v Mexiku a v Grenoblu, na kterých naši sportovci slavili nemalé úspěchy, vrátíme se do časů, kdy diváci psali do televize, aby nevysílala zábavné pořady, protože politické dění je mnohem zajímavější a zavzpomínáme na

doby, kdy se pánům doporučovalo, aby si silný doutník přeci jen ve vlaku vykouřili raději na chodbičce. Nemůžeme se, samozřejmě, vyhnout osudnému datu 21. srpna. Rozhodli jsme na něj podívat netypickýma očima – očima těch, kterým bylo toho dne sedm, osm, deset let. Většinou nechápali tragiku událostí, ale ta vzpomínka je tak silná, že ani po padesáti letech nevymizí. Ponořme se tedy do hlubin času, do roku, kdy Donald Trump získává bakalářský diplom na Pennsylvánské univerzitě, Ivana Trumpová studuje střední školu v Gottwaldově a věnuje se lyžování, Vladimír Putin navštěvuje osmý ročník základní školy č. 193 v Leningradu, Sergej Lavrov studuje sinhálštinu na Státním institutu mezinárodních vztahů v Moskvě a Terry Pratchett se žení. Můj rok 1968 - Jarmila Frejtichová, Alena Breuerová od authora Jarmila Frejtichová, Alena Breuerová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Můj rok 1968 - Jarmila Frejtichová, Alena Breuerová Zavzpomínejte na rok, kdy jste se narodili, nebo který vám utkvěl v paměti. O jakých událostech se mluvilo v médiích, jaká auta byla v kurzu, kolik stál lístek na tramvaj nebo jak vypadala tehdejší Miss World? Připomeňte si oblíbené písně, dobovou reklamu i filmy, které běžely v kinech v roce 1968. Připomeňme si rok, kdy tanky armád Varšavské smlouvy ukončily pražské jaro a kdy Věra Čáslavská excelovala na OH v Mexiku. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Dějiny/Historie | Moderní dějiny (19. – 20. století) | Československá republika (1918 – 1991) od BizBooks naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.