Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jarmila Dubová: Němčina - Přehled středoškolské gramatiky

Učebnice/Odborná literatura

Jarmila Dubová: Němčina - Přehled středoškolské gramatiky

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: NĚMČINA – přehled středoškolské gramatiky - PhDr. Jarmila Dubová;Ph.D.. Tato učebnice je primárně určena studentům a učitelům středních škol, lze ji však také využít jako doplňkový výukový materiál na jazykových školách, při pomaturitním studiu či přípravě na mezinárodní jazykové zkoušky a přijímací ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Němčina - Přehled střed..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jarmila Dubová: Němčina - Přehled středoškolské gramatiky koupíte i tady

Specifikace Jarmila Dubová: Němčina - Přehled středoškolské gramatiky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 145 Kč

Tato učebnice je primárně určena studentům a učitelům středních škol, lze ji však také využít jako doplňkový výukový materiál na jazykových školách, při pomaturitním studiu či přípravě na mezinárodní ... a dál?

Produkt Jarmila Dubová: Němčina - Přehled středoškolské gramatiky

Jarmila Dubová: Němčina - Přehled středoškolské gramatiky - parametry

Název produktu: Jarmila Dubová: Němčina - Přehled středoškolské gramatiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 145 Kč
Maximální cena: 181 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: NĚMČINA – přehled středoškolské gramatiky - PhDr. Jarmila Dubová;Ph.D.. Tato učebnice je primárně určena studentům a učitelům středních škol, lze ji však také využít jako doplňkový výukový materiál na jazykových školách, při pomaturitním studiu či přípravě na mezinárodní jazykové zkoušky a přijímací zkoušky na vysoké školy. Učebnice klade velký důraz na praktické osvojení základní gramatiky na úrovni odpovídající znalostem požadovaným u maturitních zkoušek, kromě toho rovněž nabízí bohatou zásobu gramatické terminologie, která je v závěru knihy k dispozici v abecedně řazeném dvojjazyčném seznamu. Nespornou předností učebnice je množství příkladů, které názorně demonstrují teoretický výklad. Tato učebnice vychází současně s Němčinou – cvičebnicí středoškolské gramatiky. Obě knihy jsou koncipovány na základě Katalogů požadavků pro německý jazyk k nové podobě maturitní zkoušky schválených MŠMT ČR. Přehled i cvičebnice gramatiky maximálně korespondují v obsahu a chronologii probíraných jevů, záměrně se ale úplně ve všem neshodují. Ve cvičebnici jsou např. akcentovány ty gramatické jevy, které jsou pro studenty obtížnější, na úkor takových témat, která procvičování nepotřebují (jedná se např. o citoslovce). Struktura obou knih je však až na malé výjimky totožná, čímž je usnadněna práce s nimi a orientace v nich. Členění učebnice odpovídá tomu, které se tradičně používá v německých gramatikách. Cílem je podat přehled všech základních gramatických jevů, tedy tvarosloví a skladby, a to jasným, stručným a přehledným způsobem. Pokud jsou vysvětlované jevy stejné s češtinou, výslovně se to neuvádí. Srovnání s češtinou je pouze u těch jevů, které jsou rozdílné. U základních gramatických jevů se předpokládají znalosti z výuky jazyka na základní škole. Publikace: NĚMČINA – přehled středoškolské gramatiky - PhDr. Jarmila Dubová;Ph.D.. Němčina - přehled SŠ gramatiky - Edice: Maturita - VYUKA.CZ - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 160 str. - ISBN: Jarmila DubováVYUKA.CZ 2009, edice MaturitaKniha, čeština, 160 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.