Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jarmila Dubová: Němčina - Cvičebnice středoškolské gramatiky

Učebnice/Odborná literatura

Jarmila Dubová: Němčina - Cvičebnice středoškolské gramatiky

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: NĚMČINA – cvičebnice středoškolské gramatiky - PhDr. Jarmila Dubová;Ph.D.. Tato učebnice je primárně určena studentům a učitelům středních škol, lze ji však využít i jako doplňkový výukový materiál na jazykových školách, při pomaturitním studiu či přípravě na mezinárodní jazykové zkoušky a přijímací ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Němčina - Cvičebnice st..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jarmila Dubová: Němčina - Cvičebnice středoškolské gramatiky koupíte i tady

Specifikace Jarmila Dubová: Němčina - Cvičebnice středoškolské gramatiky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 154 Kč

Tato učebnice je primárně určena studentům a učitelům středních škol, lze ji však využít i jako doplňkový výukový materiál na jazykových školách, při pomaturitním studiu či přípravě na mezinárodní jaz ... a dál?

Produkt Jarmila Dubová: Němčina - Cvičebnice středoškolské gramatiky

Jarmila Dubová: Němčina - Cvičebnice středoškolské gramatiky - parametry

Název produktu: Jarmila Dubová: Němčina - Cvičebnice středoškolské gramatiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 154 Kč
Maximální cena: 227 Kč
Ušetríte až: 73 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: NĚMČINA – cvičebnice středoškolské gramatiky - PhDr. Jarmila Dubová;Ph.D.. Tato učebnice je primárně určena studentům a učitelům středních škol, lze ji však využít i jako doplňkový výukový materiál na jazykových školách, při pomaturitním studiu či přípravě na mezinárodní jazykové zkoušky a přijímací zkoušky na vysoké školy. Je určena pro všechny, kteří si chtějí gramatiku německého jazyka osvojit či si jen zopakovat některé dílčí jevy. Tato učebnice vychází současně s Němčinou – přehledem středoškolské gramatiky. Obě knihy jsou koncipovány na základě Katalogů požadavků pro německý jazyk k nové podobě maturitní zkoušky schválených MŠMT ČR. Přehled i cvičebnice gramatiky maximálně korespondují v obsahu a chronologii probíraných jevů, záměrně se ale úplně ve všem neshodují. Ve cvičebnici jsou např. akcentovány ty gramatické jevy, které jsou pro studenty obtížnější, na úkor takových témat, která procvičování nepotřebují (jedná se např. o citoslovce). Struktura obou knih je však až na malé výjimky totožná, čímž je usnadněna práce s nimi a orientace v nich. Cílem této publikace je procvičení konkrétních jevů morfologie a syntaxe, které jsou teoreticky vyloženy v přehledu gramatiky. Často je gramatický jev prezentován v souvislém textu, lze si na něm procvičit porozumění a tematicky zaměřenou slovní zásobu. Ve snaze o autenticitu byly texty zpravidla přebrány z webových stránek (jejich obsahem jsou německy mluvící země a další každodenní témata, jako např. společnost, zdraví, cestování); zcela výjimečně se používají literární texty. Pokud to gramatická, stylistická aj. nedokonalost původního textu vyžadovala (v případech, kdy by takováto chybná místa dělala studentům problémy), byl výchozí text našimi lektory opraven či upraven. Každému gramatickému jevu je věnováno více různých typů cvičení. Pokud si student není teorií jist, může se vrátit k Němčině – přehledu středoškolské gramatiky a danou problematiku si znovu prostudovat. Na konci cvičebnice je k dispozici klíč ke cvičením. Publikace: NĚMČINA – cvičebnice středoškolské gramatiky - PhDr. Jarmila Dubová;Ph.D.. Němčina cvičebnice SŠ gram. - Edice: Maturita - VYUKA.CZ - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 200 str. - ISBN: 97 Jarmila DubováVYUKA.CZ 2009, edice MaturitaKniha, čeština, 200 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.