Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jarmila Burešová: Povíme vám o dysortografii a dysgrafii

Knihy

Jarmila Burešová: Povíme vám o dysortografii a dysgrafii

Hodnocení: 0x
  • 4

Povíme vám o dysortografii a dysgrafii - Jarmila Burešová Publikace je určena dětem ve věku od 6 do 12 let, které mají potíže s dysgrafií či dysortografií, a také jejich rodičům, učitelům nebo kamarádům. Knihou provází sympatická dvojice: chlapec Martin a jeho sestřenice Lenka. Přestože obě děti mají problémy s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.00986
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Povíme vám o dysortogra..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jarmila Burešová: Povíme vám o dysortografii a dysgrafii koupíte i tady

Specifikace Jarmila Burešová: Povíme vám o dysortografii a dysgrafii

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 110 Kč

Kniha – autor Jarmila Burešová, 88 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Publikace je určena dětem ve věku od 6 do 12 let, které mají potíže s dysgrafií či dysortografií, a také jejich rodičům, učitelům nebo kamarádům. Knihou provází sympatická dvojice: chlapec Martin a jeho sestřenice Lenka. Přestože obě děti mají problémy s psaním, každé z nich má jinou poruchu. Chlapec bojuje především s úhledností a čitelností svého písma, píše s úsilím a často neúhledně (dysgrafie). Pro Lenku je zase největší potíž » ... a dál?

Produkt Jarmila Burešová: Povíme vám o dysortografii a dysgrafii

Jarmila Burešová: Povíme vám o dysortografii a dysgrafii - parametry

Název produktu: Jarmila Burešová: Povíme vám o dysortografii a dysgrafii
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 110 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Povíme vám o dysortografii a dysgrafii - Jarmila Burešová Publikace je určena dětem ve věku od 6 do 12 let, které mají potíže s dysgrafií či dysortografií, a také jejich rodičům, učitelům nebo kamarádům. Knihou provází sympatická dvojice: chlapec Martin a jeho sestřenice Lenka. Přestože obě děti mají problémy s psaním, každé z nich má jinou poruchu. Chlapec bojuje především s úhledností a čitelností svého písma, píše s úsilím a často neúhledně (dysgrafie). Pro Lenku je zase největší potíž správně napsat to, co slyší. Mnohdy vynechává a zaměňuje písmena, taky komolí slova a chybuje v měkčení (dysortografie). Oba školáci se svým vyprávěním snaží přiblížit problémy, se kterými se děti s těmito poruchami běžně potýkají. Vysvětlují, jak potíže samy vnímají a co jim je pomáhá zvládnout. Dospělí v knize najdou také informace o hrách a cvičeních, které dětem pomohou překonat potíže se psaním a zvládnout školní látku (např. vyjmenovaná slova, správné psaní i/y). O autorce: PhDr. Jarmila Burešová vystudovala na Masarykově univerzitě PhDr. Jarmila Burešová vystudovala na Masarykově univerzitě v Brně (tehdy Univerzita Jana Evangelisty Purkyně) obory psychologie a odborná pedagogika. Pracovala nejprve tři roky jako vychovatelka ve škole pro děti se zrakovým postižením a pak třicet let jako dětská psycholožka v Pedagogicko-psychologické poradně Brno. Velkou část její klientely tvořily děti se specifickými poruchami učení, řadu z nich provázela téměř po celou dobu školní docházky. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Logopedie, Grafomotorika od Edika naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.