Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Noty a zpěvníky » Srovnání cen Janžurová Zdena: Nová klavírní škola 3.

Noty a zpěvníky

Janžurová Zdena: Nová klavírní škola 3.

Hodnocení: 1x
  • 4

108str., měkká vazba, formát 23x30cmNová klavírní škola je nová čtyřdílná publikace, jejíž cílem je usnadnit práci učitelům klavírní hry na všech typech škol i učitelům soukromě vyučujícím a hlavně probudit a rozvíjet hudební cítění dětí a jejich lásku k hudbě. Nová klavírní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Janžurová Zdena: Nová klavírní škola 3. koupíte i tady

Specifikace Janžurová Zdena: Nová klavírní škola 3.

Kategorie Noty a zpěvníky
Nejnižší cena 197 Kč

Čtyřdílná Nová klavírní škola je určena pro děti školního věku od 7 let, je tedy nejen pokračováním Klavírní školičky... ... a dál?

Produkt Janžurová Zdena: Nová klavírní škola 3.

Janžurová Zdena: Nová klavírní škola 3. - parametry

Název produktu: Janžurová Zdena: Nová klavírní škola 3.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 197 Kč
Maximální cena: 285 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

108str., měkká vazba, formát 23x30cmNová klavírní škola je nová čtyřdílná publikace, jejíž cílem je usnadnit práci učitelům klavírní hry na všech typech škol i učitelům soukromě vyučujícím a hlavně probudit a rozvíjet hudební cítění dětí a jejich lásku k hudbě. Nová klavírní škola v sobě soustřeďuje kromě hry podle sluchu, také základní notový, pedagogický a teoretický materiál nutný pro klavírní rozvoj žáka a umožňuje tak během 4-5 let připravit žáka na úroveň např. těžších etud Czerneho op.261 a pod. Velmi povedená klavírní škola !!!   Seznam skladeb:     Vydavatel SCHOTT MUSIC PANTON s.r.o. Serie Nová klavírní školaNoty do školy Hudební styl music for children, pupils and studentsinstructional books Hudební styl piano Obsazení solo Jazyk česky Provedení sešit - měkká vazba Počet stran 108 Velikost (rozměr) 23 x 30 cm Čtyřdílná řada učebnic je určena dětem od sedmi let. A je pokračováním Klavíérní Školičky, nebo jiné "přípravky"" Nová klavírní škola chce usnadnit práci učitelům klavírní hry na všech typech škol i učitelům soukromým. Velký rozsah látky ümožňuje připravit žáka během čtyř až pěti let na úroveň např. těžších etud Czerného op. 261. Rychlost postupu volí učitel podle schopností žáka. Celou řadu provázejí národní písničky od jednoduše upravených až po umělecky zpracované písně. Cílem školy je také prohlubovat lásku k hudbě, hudební cítění, sluchovou a rytmickou představivost." Cílem této čtyřdílné školy je probudit a dále rozvíjet hudební cítění, sluch, paměť, zájem o hudbu a to spolu se zvládnutím základů klavírní hry. Publikace začíná hrou podle sluchu na říkadlech, národních písních a dále pokračuje hrou podle not (technická cvičení, etudy, improvizační prvky, čtyřruční hra a přednesové skladby napříč slohy od baroka, přes klasicismus, romantismus až k moderní hudbě). Součásti titulu je: věcný rejstřík hudebních pojmů (vysvětlení prvků hudební nauky a pod.), jmenný rejstřík skladatelů (stručné medailonky) a metodické poznámky. Výhodná nabídka Nová klavírní škola (3. díl) - Zdena Janžurová od SCHOTT MUSIC PANTON s.r.o. v kategorii Filmy, knihy, hry | Knihy za cenu 282,00 Kč! Anotace: Snadné klavírní skladby pro nácvik


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.