Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Janžurová Zdena: Klavírní školička

Knihy naučná literatura

Janžurová Zdena: Klavírní školička

Hodnocení: 1x
  • 4

Škola hry na klavír. Autor: Zdena Janžurová. Klavírní školička pro nejmenší děti (4-7 let) vznikla na základě dlouhodobé výchovné práce s dětmi předškolního a raně školního věku. Je netradičně koncipována a to na základě hry podle sluchu. Vychází z  líbezné dětské řečí a obrací se k dětem i obrázkem. V hravé činnosti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Janžurová Zdena: Klavírní školička koupíte i tady

Specifikace Janžurová Zdena: Klavírní školička

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 203 Kč

Klavírní školička pro děti 4-7 leté. Pedagogická publikace s metodickým návodem pro výuku předškolních a raně školních dětí na LŠU se zaměřením i ke čtyřruční hře a ke hře z listu. ... a dál?

Produkt Janžurová Zdena: Klavírní školička

Janžurová Zdena: Klavírní školička - parametry

Název produktu: Janžurová Zdena: Klavírní školička
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 203 Kč
Maximální cena: 295 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Škola hry na klavír. Autor: Zdena Janžurová. Klavírní školička pro nejmenší děti (4-7 let) vznikla na základě dlouhodobé výchovné práce s dětmi předškolního a raně školního věku. Je netradičně koncipována a to na základě hry podle sluchu. Vychází z  líbezné dětské řečí a obrací se k dětem i obrázkem. V hravé činnosti chce v dětech probudit jejich hudební cítění, navodit sluchovou a  rytmickou představivost, rozvíjet hudební pamět i tvořivost a to vše v  jednotě se zvládnutím základních prvků klavirní hry. Příjemný titul, který se snaží tvořivě a poutavě uvést nejmenší děti do světa hudby. Pedagogická publikace s metodickým návodem pro výuku dětí předškolního a raně školního věku (4-7 let). Rozvíjení sluchové a rytmické představivosti, hudební paměti, tvořivosti a elementárního citu pro formu. Říkadla, verše, hádanky, písničky, pohybová a uvolňovací cvičení. Barevné obrázky (Josef Paleček) Rozvíjení nástrojových dovedností: Úhoz portamento a staccato jednotlivým prstem Vázání tónů skupinami prstů Hra dvojhmatů a akordů Příprava vícehlasu Změna polohy ruky Základní dynamika a agogika Čtyřruční hra a hra z listu. pro děti 4-7 letéTato velmi populární učebnice hry na klavír je určena především pro děti předškolního věku. Hravou formou včetně mnoha obrázků se snaží vtáhnout děti do světa hudby a především k základům hry na klavír. Formát A4 na šířku.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.