Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jansa Honzak Jahić: Slovenščina ni težka. Slovinština není těžká

Učebnice/Odborná literatura

Jansa Honzak Jahić: Slovenščina ni težka. Slovinština není těžká

Hodnocení: 1x
  • 4

Slovenščina ni težka. Slovinština není těžká - Jansa Honzak Jahić . Slovenščina ni težka / Slovinština není těžká je vysokoškolská učebnice slovinštiny pro začátečníky určená českým slovenistům a slavistům. V úvodní kapitole Základní údaje o slovinském jazyce seznamuje kniha studenty s nejdůležitějšími informacemi o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
Slovenščina ni težka. S..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jansa Honzak Jahić: Slovenščina ni težka. Slovinština není těžká koupíte i tady

Specifikace Jansa Honzak Jahić: Slovenščina ni težka. Slovinština není těžká

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 290 Kč

Slovenščina ni težka / Slovinština není těžká je vysokoškolská učebnice slovinštiny pro začátečníky určená českým slovenistům a slavistům. ... a dál?

Produkt Jansa Honzak Jahić: Slovenščina ni težka. Slovinština není těžká

Jansa Honzak Jahić: Slovenščina ni težka. Slovinština není těžká - parametry

Název produktu: Jansa Honzak Jahić: Slovenščina ni težka. Slovinština není těžká
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 290 Kč
Maximální cena: 420 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Slovenščina ni težka. Slovinština není těžká - Jansa Honzak Jahić . Slovenščina ni težka / Slovinština není těžká je vysokoškolská učebnice slovinštiny pro začátečníky určená českým slovenistům a slavistům. V úvodní kapitole Základní údaje o slovinském jazyce seznamuje kniha studenty s nejdůležitějšími informacemi o vývoji slovinštiny od nejstaršího období až do současnosti. V kapitole Hláskosloví slovinského spisovného jazyka je vysvětlena fonetická povaha spisovných fonémů a jejich variant, a je zde pojednáno o přízvuku (jeho rozlišovacích znacích, umístění, slovech s více přízvuky, příklonkách) - výklad doprovází četná cvičení. Následujících jedenáct lekcí obsahuje text - většinou rozhovor -, jehož obsah vychází z běžných konverzačních situací. V jednotlivých textech jsou obsaženy mluvnické tvary, které jsou zpracovány v následných výkladech gramatiky a v přehledech tvarů a pravidel. V textech je zároveň postižena slovní zásoba základního fondu současné slovinštiny. Druhou část lekce vždy tvoří mluvnická a konverzační cvičení, při nichž se od studenta vyžaduje aktivní tvořivý projev - ústní i písemný -, který se tematicky opírá o úvodní texty lekcí i o ukázky z Čítanky. Předkládané texty by měly studenty seznámit s různými funkčními a sociálními styly slovinštiny. Pro snazší orientaci a přehlednost jsou všechna slova a výrazy z textů lekcí a všech kapitol učebnice abecedně uspořádány do souhrnného slovinsko-českého slovníku. Stejnému účelu slouží také malý slovník lingvistických termínů. Slovní zásobu pomáhá rozvíjet i oddíl Jak se to řekne? Zde se slova textů jednotlivých lekcí dostávají do tematických souvislostí. Slovenščina ni težka. Slovinština není těžká - Jansa Honzak Jahić od nakladatelství Karolinum v kategorii Knihy | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.