Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jana Zezulová: Poškozený a adhezní řízení v České republice

Učebnice/Odborná literatura

Jana Zezulová: Poškozený a adhezní řízení v České republice

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace představuje ucelené zpracování vybraných otázek vztahujících se k problematice postavení poškozeného v českém trestním procesu, tj. v rámci předsoudního stadia trestního procesu a stadia projednání trestní věci v řízení před soudem. Zaměřuje se na vývoj právní úpravy, na jednotlivé teoretické otázky a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Zezulová: Poškozený a adhezní řízení v České republice koupíte i tady

Specifikace Jana Zezulová: Poškozený a adhezní řízení v České republice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 071 Kč

Publikace představuje ucelené zpracování vybraných otázek vztahujících se k problematice postavení poškozeného v českém trestním procesu - tj. v rámci před-soudního stadia trestního procesu a stadia p ... a dál?

Produkt Jana Zezulová: Poškozený a adhezní řízení v České republice

Jana Zezulová: Poškozený a adhezní řízení v České republice - parametry

Název produktu: Jana Zezulová: Poškozený a adhezní řízení v České republice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 071 Kč
Maximální cena: 1 096 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace představuje ucelené zpracování vybraných otázek vztahujících se k problematice postavení poškozeného v českém trestním procesu, tj. v rámci předsoudního stadia trestního procesu a stadia projednání trestní věci v řízení před soudem. Zaměřuje se na vývoj právní úpravy, na jednotlivé teoretické otázky a rovněž na ústavněprávní aspekty postavení poškozeného. Samozřejmě neopomíjí ani otázky praxe. Obsahuje proto i přehled judikatury soudu a výkladových stanovisek Nejvyššího státního zastupitelství. Autoři se erudovaným způsobem svým výkladem snaží i o řešení problému, které vznikly po nabytí účinnosti tzv, ?velké novely? trestního řádu v r. 2001. V této souvislosti vyslovují cenné názory de lege ferenda. Komplexně a systematicky pojatá monografie věnovaná problematice doposud opomíjeného institutu poškozeného v širším smyslu slova, se nepochybně stane součástí právnické knihovny všech, kteří se zabývají problematikou trestního práva. Kromě zkušených odborníků z aplikační praxe a akademických pracovišť ji jistě uvítají i studenti právnických fakult, zejména pak ti z nich, kteří se připravují na rigorózní zkoušky nebo jsou již zařazeni do doktorských programu studia Poškozený a adhez.říz.ČR EPI18 - Edice: Beckova edice právní instituty - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesk Miloslav Růžička; František Púry; Jana ZezulováC.H.BECK, edice Beckova edice právní institutyKniha, čeština, 730 stran Autor knihy Miloslav Růžička, František Púry, Jana Zezulová, Vydavatelstvo C.H.BECK


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.