Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jana Vodáková: Akruální účetnictví ve veřejném sektoru

Učebnice/Odborná literatura

Jana Vodáková: Akruální účetnictví ve veřejném sektoru

Hodnocení: 1x
  • 4

Akruální účetnictví ve veřejném sektoru - Jana Vodáková. Autorka Jana Vodáková se v knize Akruální účetnictví ve veřejném sektoru zabývá vysvětlením podstaty akruálního principu, akruálního účetnictví a celkového kontextu účetních reforem veřejných financí ve vyspělých zemích světa a u nás. Rozebírá jednotlivé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Vodáková: Akruální účetnictví ve veřejném sektoru koupíte i tady

Specifikace Jana Vodáková: Akruální účetnictví ve veřejném sektoru

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 204 Kč

Autorka Jana Vodáková se v knize Akruální účetnictví ve veřejném sektoru zabývá vysvětlením podstaty akruálního principu, akruálního účetnictví a celkového kontextu účetních reforem veřejných finan ... a dál?

Produkt Jana Vodáková: Akruální účetnictví ve veřejném sektoru

Jana Vodáková: Akruální účetnictví ve veřejném sektoru - parametry

Název produktu: Jana Vodáková: Akruální účetnictví ve veřejném sektoru
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 204 Kč
Maximální cena: 394 Kč
Ušetríte až: 190 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Akruální účetnictví ve veřejném sektoru - Jana Vodáková. Autorka Jana Vodáková se v knize Akruální účetnictví ve veřejném sektoru zabývá vysvětlením podstaty akruálního principu, akruálního účetnictví a celkového kontextu účetních reforem veřejných financí ve vyspělých zemích světa a u nás. Rozebírá jednotlivé projevy účetní akruálnosti včetně uvedení praktických příkladů a srovnání s řešením dané problematiky Mezinárodními účetními standardy pro veřejný sektor – IPSASs. Podstatou probíhající účetní reformy veřejných financí je přechod od peněžního účetnictví k účetnictví akruálnímu. Důvodem je skutečnost, že akruální účetnictví je, na rozdíl od tradičního peněžního, schopno generovat informace i o těch hospodářských operacích, které nejsou bezprostředně spojeny s pohybem peněžních prostředků. Tyto operace přitom představují tak významné účetní položky, jakými jsou odpisy dlouhodobého majetku, rezervy nebo opravné položky. Akruální účetnictví ve veřejném sektoru - Jana Vodáková od nakladatelství v kategorii | | Ekonomie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.