Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jana Vlčková: Prozodie, cesta i mříž porozumění

Knihy

Jana Vlčková: Prozodie, cesta i mříž porozumění

Hodnocení: 1x
  • 4

Prozodie, cesta i mříž porozumění – Experimentální srovnání příznakové prozodie - Jana Vlčková. Publikace se věnuje zvukové stránce jazyka mluvčích, kteří mají stejný nebo odlišný mateřský jazyk. Autorka zkoumá, v čem se shodují a liší prozódie češtiny, srbštiny, francouzštiny a maďarštiny. Nejprve se věnuje obecným ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Vlčková: Prozodie, cesta i mříž porozumění koupíte i tady

Specifikace Jana Vlčková: Prozodie, cesta i mříž porozumění

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 150 Kč

Publikace se věnuje zvukové stránce jazyka mluvčích, kteří mají stejný nebo odlišný mateřský jazyk. Autorka zkoumá, v čem se shodují a liší prozódie češtiny, srbštiny, francouzštiny a maďarštiny. Nejp ... a dál?

Produkt Jana Vlčková: Prozodie, cesta i mříž porozumění

Jana Vlčková: Prozodie, cesta i mříž porozumění - parametry

Název produktu: Jana Vlčková: Prozodie, cesta i mříž porozumění
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 210 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Prozodie, cesta i mříž porozumění – Experimentální srovnání příznakové prozodie - Jana Vlčková. Publikace se věnuje zvukové stránce jazyka mluvčích, kteří mají stejný nebo odlišný mateřský jazyk. Autorka zkoumá, v čem se shodují a liší prozódie češtiny, srbštiny, francouzštiny a maďarštiny. Nejprve se věnuje obecným prozodickým pojmům, připomíná psychologické pojetí emocí a postojů a popisuje neutrální vyjadřování přízvuku, intonace či tempa v jednotlivých jazycích. V druhé, praktické části práce, doplněné rozsáhlým přílohovým materiálem, publikuje autorka výsledky náročného experimentálního srovnání příznakové prozódie ve sledovaných jazycích. Zabývá se pozorováním projevů emocí a postojů, jako jsou radost, vztek, strach či nuda a zjišťováním záměn v jejich identifikaci, ke kterým může dojít při komunikaci, v níž mluvčí nerozumí danému jazyku. Prozodie, cesta i mříž porozumění – Experimentální srovnání příznakové prozodie - Jana Vlčková od nakladatelství Karolinum v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.