Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jana Tepperová, Lucie Rytířová: Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků

Učebnice/Odborná literatura

Jana Tepperová, Lucie Rytířová: Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace „Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků“ se zabývá problematikou práv, povinností a možností při práci v zahraničí nebo pro zahraniční společnosti, např. lokální pracovní smlouvou, vysláním nebo mezinárodním pronájmem pracovní síly. Zohledňuje všechny důležité právní předpisy Kniha ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Mezinárodní zaměstnáván..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Tepperová, Lucie Rytířová: Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků koupíte i tady

Specifikace Jana Tepperová, Lucie Rytířová: Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 315 Kč

Publikace Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků se zabývá problematikou práv, povinností a možností při práci v zahraničí nebo pro zahraniční společnosti, např. lokální pracovní s ... a dál?

Produkt Jana Tepperová, Lucie Rytířová: Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků

Jana Tepperová, Lucie Rytířová: Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků - parametry

Název produktu: Jana Tepperová, Lucie Rytířová: Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 315 Kč
Maximální cena: 439 Kč
Ušetríte až: 124 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace „Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků“ se zabývá problematikou práv, povinností a možností při práci v zahraničí nebo pro zahraniční společnosti, např. lokální pracovní smlouvou, vysláním nebo mezinárodním pronájmem pracovní síly. Zohledňuje všechny důležité právní předpisy Kniha Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků řeší problematiku z hlediska zákona o daních z příjmů, předpisů o povinném pojistném a pobytového zákona, s ohledem na příslušné mezinárodní smlouvy, zejména koordinační nařízení EU o sociálním zabezpečení a smlouvy o zamezení dvojímu zdanění. Zpracování a využití publikace Důraz je v knize „Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků“ kladen především na vzájemnou provázanost jednotlivých oblastí. Velká pozornost je věnována komplexním případovým studiím . Publikace je určena zejména pro daňové poradce, mzdové účetní, auditory, personalisty, pracovníky finančních oddělení, pracovníky státní správy, studenty ekonomických oborů a dále každého, kdo chce znát své nároky a povinnosti v této oblasti. Aktuální i pro rok 2015 Publikace je praktickou pomůckou mapující obsáhlou problematiku mezinárodního zaměstnávání, a to včetně dopadu v oblasti daní a sociálního zabezpečení. Dílčí změny, k nimž od jejího vydání došlo, jsou podrobně popsány v aktualizaci k 1. 2. 2014, která je dostupná přímo na této webové stránce. Kniha je tak i v roce 2015 aktuální a je díky své komplexnosti nadále užitečným nástrojem pro porozumění dopadům mezinárodního zaměstnávání, vysílání a pronájmu pracovníků na daň z příjmů a sociální zabezpečení. Nepřehlédněte – k dispozici také anglický překlad publikace! Vzhledem k mezinárodnímu charakteru tématu je velkým přínosem anglická verze publikace, která je pro mezinárodní firmy a zahraniční zaměstnance jedinečnou pomůckou, umožňující pochopit česká specifika v oblasti přeshraničního pohybu pracovních sil. Získají tak srozumitelnou formou neocenitelné informace, díky kterým se vyhnou nepříjemnostem spojeným s působením v odlišném právním prostředí. Více informací k anglickému překladu najdete přímo u knihy International employment, posting and hiring out of employees .


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.